Astra Giurgiu - CS Universitatea Craiova

Astra čeká mimořádně důležitý zápas s University of Craiova. Tým Mariuse Sumudicy zatím nastřádal jediný bod a v šampionátu mu patří 10. místo. Za těchto podmínek tým Giurgiu nutně potřebuje vítězství. || English: King James Version || . Poměrně dobře si vedl i v tréninkovém období, dokonce porazil FC Kodaň a později vyhrál rumunský Superpohár. Debut na domácím šampionátu ale nebyl nijak extrémně šťastný, tým Giurgiu prohrál zápas s Dinamem 1:4

 

Anul trecut, in ciuda faptului ca nu era considerata favorita, echipa lui Marius Sumudica a reusit sa se impuna in competitia interna. De asemenea, s-a descurcat relativ bine si in perioada de pregatire, invingand chiar pe FC Copenhaga, iar ulterior si-a adjudecat si Supercupa Romaniei. Insa debutul din campionatul intern nu a fost unul extrem de fericit, giurgiuvenii pierzand meciul cu Dinamo cu scorul de 1-4.

 

Navíc byla Astra vyřazena z Ligu mistrů dokonce Kodaň, tým, který se mu před časem podařilo předběhnout, ale vyhrát druhý. Craiovští vždy doma prohráli s Astrou, ale tentokrát se zdá, že mají šanci navíc. Jak jsem řekl, studenti Sumudicy v poslední době neměli příliš dobré výsledky

 

Cat despre CS Universitatea Craiova, echipa a pierdut prima intalnire, in fata Pandurilor, reusind, totusi, sa o castige pe cea de-a doua. Craiovenii au pierdut de fiecare data la Astra acasa, insa de aceasta data par a avea o sansa in plus. Dupa cum am spus, elevii lui Sumudica nu au avut rezultate foarte bune in ultima perioada.

 

Sázení

 

Craiovenii vor fi foarte motivati, insa giurgiuvenii nu se vor preda usor. Astfel, sunt sanse mari sa asistam la un egal. La Sportingbet losování má cenu 3,25.