Astra Giurgiu - FC Kodaň

Rumunský mistr debutuje ve středu večer v předkole Ligy mistrů. V loňském roce se týmu Marius Sumudica, přestože nebyl považován za favorita, dokázal v interní soutěži prosadit a porazit týmy jako Steaua nebo Dinamo.

 

Astra Giurgiu si vedla dobře. relativně dobře v tréninkovém období dokonce porazil FC Kodaň a později vyhrál rumunský Superpohár. Debut na domácím šampionátu ale nebyl extrémně šťastný, tým Giurgiu prohrál zápas s Dinamem 1:4.

 

Ale slabost prokázaná Astrou není jediným důvodem, proč je FC Kodaň favoritem. Tým, který trénuje Ståle Solbakken, má obávaný útok a poslední 4 zápasy jsou toho jasným důkazem. Na šampionátu vyhrála Kodaň první dva zápasy 3:0 a 4:0 a v Lize mistrů v předchozím kole porazila Crusaders v obou zápasech 3:0 a 6:0.

 

Sázení

 

Samozřejmě, že Astra je silnější tým než soupeř, kterého Coprnhaga dosud kategoricky porazil. Křehkost obrany a ofenzivní síla Dánů by ale před tímto zápasem měla přimět Mariuse Sumudicu k zamyšlení. Neměli bychom být překvapeni, pokud je FC Kodaň favoritem, Sportingbet s kurzem 2,15.