Astra Giurgiu – Genk, nová výzva pro tým Sumudica

Tip: Méně než 2,5 gólu @ 1,68Unibet

Astra Giurgiu je momentálně v nevděčné situaci. Trenér Marius Sumudica je v otevřeném konfliktu se svým parťákem Ioanem Niculaem, který ušel dlouhou cestu až do bodu, kdy bude žalovat klub, který trénuje. Navíc byli prodáni nejdůležitější hráči Giurgiu, kvůli nedostatečné finanční angažovanosti majitele, a následně De Amorim, Boldrin a poslední, ale nejdůležitější - Denis Alibec, který si vybral FCSB kvůli finanční stabilitě.

Sumudica opět ukázal svou hodnotu, ukázal, že již dosáhl určité trenérské zralosti a dovedl své žáky k neuvěřitelným výsledkům v evropských pohárech, kde lépe hodnocený FCSB zklamal. Dvojka s Genkem v posledních 16 je velmi obtížná, fotbal v Belgii je několik sezon mnohem vyšší než ten v Česká republika, a to jak jako hra, tak jako hodnota hráčů a investovaných peněz, což je vidět v národních týmech. S hodně skoro 50 miliony eur je dnes Genk favoritem, i když Astra, která má hodně v hodnotě pouhých 16 milionů eur, má výhodu vlastního pozemku.

Podle několika rumunských fotbalistů by Astra měla šanci se kvalifikovat, ale domácí zápas je velmi důležitý, protože tým Giurgiu by neměl dostat gól a výhra na hranici 1:0 by byla vynikajícím výsledkem. Věřím proto, že Sumudica tento zápas po taktické stránce velmi dobře připraví, použije defenzivní formuli a pokusí se zasáhnout z protiútoku i ve fixních fázích, jelikož většinu gólů v letošní sezóně Evropské ligy zvládl. . Constantin Budescu, symbol Astry v posledních sezónách, je hlavním nebezpečím pro Belgičany a hra Rumunů hodně závisí na jeho tvaru. || Česky: 533

Genk este o echipa cu jucatori foarte tineri, avand doar 2 jucatori peste 30 de ani, iar restul avand maxim 25, Astra avand din acest punct de vedere un avantaj deoarece are un lot mult mai experimentat. In campionat, belgienii nu stau nici ei foarte bine, ocupand aceeasi pozitie ca si Astra, locul 7. Acestia vor veni la Bucuresti sa nu piarda si de asemenea cred ca vor juca prudent. Viteza este principalul atuu al belgienilor, dar si posesia, insa Astra ii poate anihila cu o organizare defensiva foarte buna. Cred ca va fi un meci echilibrat si cel mai probabil fara multe goluri.