Au aparut deja cotele pentru meciurile de la CM2018

Od losování příštího mistrovství světa uběhlo jen pár dní ročník fotbalu. Několik online sázkových kanceláří se zvýšilo na důležitost této události a nyní nabízí kurzy na každý zápas ve skupinové fázi, ale také některé sázky antepost (týkající se skupiny pořadí, konečné pořadí nebo dokonce hráči).


Věříme, že každý mikrobista již zná složení skupin mistrovství světa. Za zmínku stojí, že z 8 skupin ve dvou uvidíme silné duely. Řeč je o skupině B, ve které se střetnou Portugalsko a Španělsko, respektive skupina G, kde se střetne Anglie s Belgií. Nejneatraktivnější se naopak jeví skupina domácích, kde se Rusko utká s Uruguayí, Egyptem a Saúdskou Arábií. Příliš lákavě nevypadá ani skupina H, zde se střetne Polsko s Kolumbií, Senegalem a Japonskem. Silné duely bychom mohli mít i v osmifinále, kde jsou předznamenány duely jako Francie vs Argentina nebo Německo vs Brazílie.


5a243a4e55e3b_1512323662.jpg Zdroj fotky: www.goal.com


Oblíbené týmy mají nyní vyšší kurzy


Ihned po remíze na tato sázková kancelář na zápasy na CM2018 se již objevily kurzy. Na každý z prvních 8 zápasů ve skupinové fázi (první fáze) máme k dispozici přibližně 130 sázek, s ohledem na další dvě kola jsou nám předkládány pouze sázky na konečný výsledek. Zajímavé je, že na týmy, které mají jednoznačně první šanci na výhru, jsou nabízeny poměrně vysoké kurzy. Například v zápase mezi Francií a Austrálií, kde by se Francouzi měli snadno prosadit, jim nahrává výhra 1.23. A není to jediný příklad, držitel trofeje Německo s kurzem 1,53 na Mexiko, Anglie 1,33 na Tunisko nebo Polsko 2,18 na Senegal. Podle našeho názoru by tyto kurzy měly být využity a vsadit na to, že ze čtyř účastí Peru na Světovém poháru vyhrál turnaj jeden z týmů, se kterými se ten rok setkal. V roce 1930 to byla Uruguay, v roce 1970 Brazílie, která ji vyřadila ve čtvrtfinále, v roce 1978 Argentina a v roce 1982 Itálie. Zdá se, že tento detail neurčil bookmakery k tomu, aby dali Francii první šanci získat titul mistra světa. Vybraný "galský kohout" je uveden se třetí šancí, má 6.5. První šance má Brazílie (5,5), následovaná Německem (6,00).


Brazilia este favorita la castigarea turneului final


Un aspect pe cat de amuzant, pe atat de interesant ne spune ca, din cele patru participari ale celor din Peru la Cupa Mondiala, una dintre echipele pe care le-a intalnit in acel an a castigat turneul.  In 1930 a fost vorba de Uruguay, in 1970 de Brazilia, care o eliminase in sferturi, in 1978 de Argentina si in 1982 de Italia. Se pare ca acest detaliu nu i-a determinat pe bookmakeri sa ii ofere Frantei prima sansa la castigarea titlului mondial. Selectionata “cocosului galic” este cotata cu a treia sansa, avand  6.5. Prima sansa ii apartine Braziliei (5.5), urmata de Germania (6.00). 


5a243a7693568_1512323702.jpg Zdroj fotografie: www.fourfourtwo.com


Sázka bude vítězná, i když tým, který si vyberete, hraje velké finále a prohraje ho, podmínkou je zaškrtněte políčko E / W (Each Way) na jízdence. V tomto případě se sázka na tiket automaticky zdvojnásobí a kurz se sníží na polovinu, pokud tým prohraje finále, a bude o něco nižší než normální kurz, pokud vyhraje.


Online dům ne nabízejí pouze antepost sázky na vítěze mistrovství světa, ale také na hráče nebo na výkony týmů ve skupinách. Favority na titul střelce jsou tedy Brazilec Neymar, Argentinec Messi a Francouz Griezmann, všichni s kurzem 9,00. Čtvrtý je Portugalec Cristiano Ronaldo (11,0). Neymar je uveden s první šancí a pokud jde o rozhodující přihrávky, má hodnocení 11,0. Následuje Griezmann (12,0), David Silva a Mesut Ozil, oba s kurzem 13,0.


Internetový dům také nabízí sázku zaměřenou na národní tým Anglie a může nám poskytnout názor na hráče, který bude kapitánem v prvním zápase skupiny. Favoritem je Harry Kane (1,62), následovaný Jordanem Hendersonem (4,5) a Ericem Dierem (5,00). Nejnevyrovnanější je proto skupina E, kde má Brazílie kvótu 1,25, takže nejbližší skupina je A, těsně následovaná G a H. Ve skupině A má kvótu Uruguay 2,2, Rusko 2,3 a Egypt 7,00, protože v r. skupina G Belgie s 1,9 a Anglie s 2,2 a ve skupině H Kolumbie s 2,4, následovaná Polskem (2,95) a Senegalem (5,5).


Evident, nu puteau lipsi pariurile pentru care putem anticipa castigatoarea grupei. Prin urmare, cea mai dezechilibrata este grupa E, unde Brazilia are cota 1.25, pentru ca grupa cea mai stransa sa fie A, urmata indeaproape de G si H. In grupa A Uruguay are cota 2.2, Rusia 2.3 si Egipt 7.00, pentru ca in grupa G Belgia sa fie cotata cu 1.9 si Anglia cu 2.2, iar in grupa H Columbia sa fie cotata cu 2.4, urmata de Polonia (2.95) si Senegal (5.5). 


Využijte vysoké kurzy tím, že nyní vsadíte


Zdroj fotografie Feat: www.si.com