Výhody a nevýhody sázkové kanceláře Betano

Betano je | | 529 casa de pariuri online která se objevila na tomto rumunském trhu v květnu 2016. Netrvalo dlouho a uživatelé ji objevili a vytvořili si u ní účet. a to díky mnoha výhodám nabízené, které se postupem času diverzifikovaly.
 

Velmi bohatá nabídka pro sportovní sázení


Jedním z hlavních aspektů, které uživatele vedou před vytvořením účtu u online sázkové kanceláře, je bohatost nabídky sportovních sázek. Všechny velké online domácnosti těží z bohaté nabídky, ale Betano je v tomto ohledu na stupních vítězů, ne-li lídrem. Ne méně než Betano zahrnuje 26 sportů, k nimž přidáváme sázení na elektronické hry (eSporty) a politiku. Samozřejmě sekce Živě sázení je také vysoké z hlediska počtu událostí i počtu možností pro každou událost.
 
Počet možností sázení na událost je výrazně nadprůměrný a tady nemluvíme jen o fotbale. Pokud jde o "královský sport" máme k dispozici sázkovou kancelář pro mnoho mistrovství v Evropě, mimoevropských, ale také na poháry (evropské nebo národní). Sázky před odesláním se vztahují na vítěze titulu, nejlepšího střelce dané soutěže, ale také na speciální sázky, jako jsou: tým, který skončí v top 3, týmy, které sestoupí, tým z duelu, který ukončí šampionát v lepší pozice atd.
 
Také před fází v mnoha evropských ligách, včetně ligy I v Česká republika, představuje kurzy pro tým, který v dané fázi skóruje nejvíce, nebo na počet gólů vstřelených ve všech zápasech (pod / nad Tyto sázky je těžké najít u jiných sázkových kanceláří a pokud je najdeme, speciální sázky jsou nabízeny pouze pro jednu ligu, maximálně dvě. Betano je tedy daleko před ostatními online domy, pokud jde o „speciální sázky“, dokonce i „posílat sázky“. Tento druh sázení nenajdete jen ve fotbale, ale také v jiných týmových sportech nebo tenisu.
 

Živé přenosy


Další kapitolou, na kterou Betano příjemně zapůsobí, jsou živé přenosy. Podle bookmakera zde najdeme přibližně 24 000 přenosů ročně. Kromě fotbalových a tenisových přenosů Betano vysílá také basketbal, házenou, baseball, stolní tenis, plážový volejbal atd. . Důraz je kladen na fotbal, tenis a basketbal. Abyste mohli sledovat hry musíte mít na svém účtu alespoň 0,5 Kč.
 
591c0e5dbee48_1495010909.jpg
 

Odpovídá s 0% marží


Betano představuje unikátní koncept z hlediska sázkových kanceláří v Česká republika, konkrétně marži 0. To znamená, že pokud chcete stejnou výhru na všech dvou / třech variantách konečného výsledku tohoto zápasu, investujete celková částka odpovídající této výhře || konečný výsledek Asta deoarece, in vreme ce in alte jocuri se percepe un comision de minim 2.5%, la astfel de meciuri Betano nu percepe comision pentru rezultatul final. Každý den můžeme vsadit na jeden, dva nebo dokonce 3 zápasy s marží 0, v závislosti na nabídce. Obecně pocházejí z fotbalu, tenisu a basketbalu.
 

Aplikace pro sázení pro iOS a Android


Od loňského roku Betano vyvinulo mobilní aplikaci pro iOS i Android. Mezi speciální funkce aplikace patří:
  • My Live, s jehož pomocí si můžete založit vlastní živou sekci
  • Speed ​​​​Bet, s pomocí které vsadíte během pouhých dvou sekund, pokud držíte požadovaný kurz || | 574
  • Fierbinte, unde poti vedea cele mai populare pariuri, meciurile de top ale zilei si cele cu marja 0
  • Talk'n Bet; funkce platná pouze pro iOS, pomocí které se sázka zaregistruje pouze tehdy, když řeknete vítězný tým a výši vkladu, to vše bez dotyku mobilu. Služba Talk’n Bet je na rumunském trhu sázení jedinečná.
 
591c0e7e63ee5_1495010942.jpg
 

Vyplacení


Většina špičkových sázkových kanceláří těží z této funkce a Betano si nemohl pomoct. Mezi sporty, ve kterých Betano nabízí možnost Cash Out, patří fotbal, tenis, basketbal, volejbal a nově i lední hokej. Pro ty, kteří nevědí, možnost Vyplatit vám umožní vybrat si výhru v tu chvíli, bez ohledu na to, kde se zápas odehrává.

 
Výběry za přibližně 24 hodin


Ať už mluvíme o výběrech prostřednictvím virtuálních peněženek nebo kartou, průměrná čekací doba, než bude vybraná částka převedena na váš účet, je asi 24 hodin, mnohem rychleji než u jiných online sázkových kanceláří.

Zaregistrujte se nyní na Betano těžit z těchto výhod také >>>
 
Pro Betana bylo jako u každé sázkové kanceláře poněkud normální projevit nějakou synkopu. Nebo spíše nezpřístupňovat zákazníkům určitá zařízení, protože termín „synkopa“ se nám zdá poněkud drsný.
 

Limit sázek

Jednou ze slabých stránek a docela otravnou, zejména pro ty, kteří preferují vysoké sázky, je omezení sázky určitého typu sázky již po několika měsících nebo dokonce týdnech po registraci. V závislosti na úspěchu, který jste dříve s tímto typem sázky dosáhli, ale také na frekvenci, s jakou jste ji hráli, může být omezení pro typ sázky i pod 1 000 Kč.

Minimální částka vybraná při výběru karty

Sázková kancelář Betano vám neumožňuje vybrat méně než 120 lei bankovní kartou. To lze vnímat jako slabé místo, ale jen částečně, protože když chcete vybrat, ale na účtu máte méně než 120 lei, můžete provést vklad, abyste rozdíl doplnili, pak můžete bez problémů vybírat, pouze po vsadíte jednou hodnotu vkladu.

Provize počínaje třetím výběrem v měsíci

Pokud není účtována žádná provize za první dva výběry v kalendářním měsíci, nelze totéž říci o dalších výběrech. Při třetím výběru tedy zaplatíte provizi ve výši 1 % z vybírané částky, navíc k zákonem požadovanému 1 % za jakýkoli výběr.