Výhody vkladů a výběrů pomocí Skrill

In afara cardului de credit, o metoda eficienta de depozit, la care am observat ca incep sa recurga tot mai multi romani, este Skrill. Nicio casa de pariuri respectabila nu poate sa nu ofere posibilitatea de a depune prin aceasta metoda.
 

Co je Skrill?


Skrill (dříve Moneybookers) je virtuální peněženka, kde máte uloženy své peníze. Na rozdíl od kreditní karty v případě Skrill vše, co musíte udělat, je přihlásit se pomocí své e-mailové adresy a hesla, abyste viděli výši peněz a mohli provádět různé operace || | 539 (depunere, retragere, trimitere).
 
Pokud nemáte ověřený účet Skrill, můžete přijímat peníze nebo je vkládat u online sázkové kanceláře, ale nemůžete je vybrat ze své karty. Chcete-li to provést, musíte ověřit svůj účet, v takovém případě vám Skrill zadrží částku až 3 eur, což je částka, která vám bude vrácena po kontrole účtu. Pak je potřeba zadat přesnou odebranou částku, kterou najdete na výpisu z účtusa introduci suma exacta luata, suma care se gaseste pe extrasul de cont a která se objeví do týdne. Pokud jste částku zadali správně, jste ověřeni, že můžete vybírat ze Skrill na kartě.
 
5b729d0c99a88_1534237964.png
 

Proč je lepší vkládat a vybírat pomocí Skrill než kartou?


Při prvním vkladu u sázkové kanceláře pomocí bankovní karty budete požádáni o zadání údajů o kartě (číslo, napsané jméno, datum vypršení platnosti a CVC, které se skládá z posledních 3 číslic na zadní straně karty). Kromě toho každý další vklad kartou musíte vyplnit CVC, což může být nepříjemné, zvláště pokud jste si nezapamatovali tři číslice, v takovém případě se vždy podívejte na zadní strana karty.
 
Se Skrill nebudete mít stejné problémy, zde stačí zadat svou e-mailovou adresu a heslo Skrill pokaždé, když použijete tento způsob vkladu. Navíc, pokud používáte Skrill 1-Tap, platební metodu používanou většinou sázkových kanceláří, při vkladu stačí vyplnit heslo, nikoli e-mailovou adresu.
 
thumb_592fd1167afa7_1496305942.png
 
Myslíme si, že nemusíme říkat, že se můžete cítit plně vlevo od adresy webusiguranta utilizand portofelul virtual Skrill, aspect simbolizat printr-un lacatel verde aflat in stanga adresei site-ului.
 
S ohledem na výběry Skrill, které lze provést pouze v případě, že jste dříve provedli vklad touto metodou, jsou věci ještě jednodušší. Pokud v případě výběru kartou čekáte dva až pět pracovních dnů, než bude vybíraná částka k dispozici na bankovním účtu, čekací doba je zde 1-2 pracovní dny, někdy i několik hodin.
 

Jaké jsou sázkové kanceláře, které platí prostřednictvím Skrill?


Pokud donedávna u sázkové kanceláře Unibet nemohla provádět platby prostřednictvím Skrill, chybu napravila na začátku roku 2017. Takže všechny sázkové kanceláře nabízejí Skrill jako způsob platby. Trebuie specificat insa ca la Sportingbet taxa in cazul efectuarii unui depozit prin aceasta metoda este de 4.9%.
 
Zde vidíte všechny vklady, respektive minimální výběry jednotlivých sázkových kanceláří jak metodou Skrill, tak jinými metodami >>>
 
Skrill je také ideální metoda, pokud se rozhodnete zkusit štěstí u online sázkových kanceláří, ale zjistíte, že většina domů přijímá pouze karty VISA a Mastercard a máte další kartu. Pomocí Skrill můžete hrát u sázkových kanceláří bez ohledu na vaši kartu.
 
Skrill má zjevně nevýhodu, totiž že za každý výběr na vaší bankovní kartě je zastaven fixní poplatek 25 Kč. Říkáme zřejmě proto, že existuje způsob, jak tento poplatek předstírat, konkrétně uložení částky, kterou chcete vybrat ze Skrill, u sázkové kanceláře. Po dokončení této akce proveďte vklad u této sázkové kanceláře pomocí kreditní karty. Tímto způsobem můžete snadno vybrat veškerou částku, kterou máte na svém sázkařském účtu na kartě, protože ve většině online kasin můžete provádět výběry stejnou metodou, kterou jste použili při posledním vkladu.
 

Závěry

 
  • Výběry prostřednictvím Skrill budou dostupné za 1–2 pracovní dny nebo dokonce za několik hodin, což je mnohem rychlejší než výběry pomocí karty
  • Používání virtuální peněženky Skrill je extrémně bezpečné | || 602
  • Pentru a efectua o depunere utilizand Skrill nu trebuie sa completezi decat adresa de mail si parola
  • Skrill je nejlepší řešení, když nemáte kartu VISA nebo Mastercard
  • Taxa fixa de 25 lei la retragerea de pe Skrill pe card poate fi fentata foarte usor