“Avem cele mai bune cote” – semnat, toate casele de pariuri

Všechny sázkové kanceláře online tvrdí mít nejlepší kurzy a mnoho stránek, které nabízejí zvláštní informace s porovnáním kurzů v závislosti na tom, jaké zájmy slouží.

Topul caselor de pariuri in functie de cote

In acest articol vei afla:
 

  • Jak sázkové kanceláře dosahují zisků prostřednictvím kurzů
 
  • Jak vypočítat ziskovou marži sázkové kanceláře
 
  • Které jsou nejlepší online sázkové kanceláře v Česká republika s nejlepšími kurzy

"Máme nejlepší kurzy" spolu s "nabízíme největší bonus pro nové zákazníky" jsou možná nejběžnější výrazy, kterými nás bombardujeme sázkové kanceláře systematicky. || | 529

Greu de spus totusi ce casa de pariuri are cele mai bune cote. Toate se pozitioneaza ca avand cele mai bune cote. Si in mod paradoxal nu sunt departe de adevar, da, toate au cele mai bune cote.

Ale začněme od začátku.
 

Jaká je zisková marže sázkové kanceláře?


Bookmakeři dosahují zisku tím, že přijímají sázky na konkrétní trh a upravují kurzy ve správném poměru, aby si zajistili zisk bez ohledu na výsledek. To je možné nabídkou kurzů, které jsou vyšší než statistická pravděpodobnost dané události. Rozdíl je zisková marže sázkové kanceláře.

Acest lucru este posibil oferind cote care sunt mai mari decat probabilitatea statistica a evenimentului in cauza. Diferenta reprezinta marja de profit a casei de pariuri.
 

Jak se vypočítá zisková marže?


Chcete-li vypočítat ziskovou marži, kterou sázková kancelář aplikuje na zápas, musíte zvážit všechny možné možnosti.
 
Cum se calculeaza marja de profit a casei de pariuri

V zápase skupinové fáze Ligy mistrů mezi PSG a Arsenalem Bookmaker Unibet nabízí kurz 1,94 na vítězství hostitelů, kurz 3,70 na remízu a kurz 4,20 na vítězství. vítězství hostů. || 544

Pentru a calcula marja de profit folosim urmatoarea formula:

(1 / kurz na první možnost) * 100 + (1 / kurz na druhou možnost) * 100 + (1 / kurz na třetí možnost) * 100

Pokud tedy půjdeme dále s příkladem výše, máme následující výpočet:

(1 / 1,94) * 100 + (1 / 3,70) * 100 + (1 / 4,20) * 100 = 102,38

Ziskové rozpětí je v tomto případě 2,38 %.
 

Čím vyšší marže sázkové kanceláře, tím nižší hodnota pro sázejícího


Předpokládejme dva online sázkové kanceláře a tenisový zápas se stejnou statistickou pravděpodobností pro dva možné výsledky (vítězství hráče 1 = vítězství hráče 2). Pokud by zisková marže sázkové kanceláře byla 0 %, pak by šance na výhru byla 2,00 – 2,00.

Předpokládejme, že tyto dva online sázkové kanceláře mají v tomto zápase ziskovou marži 2 % a 6 %. Předpokládáme také sázku na sázku 100 Kč.
 
  Zisk Cote Výplata Zisk
Casa de sázky A 2 % 1,96 * 196 96
Bookmaker B 6% 1,88 ** 188 88
 
* metoda výpočtu: 2 - (2/100 * 2) = 1,96
** metoda výpočtu: 2 - (6/100 * 2) = 1,88


Pointa je, že čím menší je zisková marže sázkové kanceláře, tím vyšší je zisk gamblera. A naopak, čím vyšší je zisková marže sázkové kanceláře, tím nižší je výhra sázejícího.
 

Všechny sázkové kanceláře mají nejlepší kurzy


Jakkoli to může znít divně, můj názor je, že v tomto paradoxu je zrnko pravdy. || Česky: 594

Este posibil ca o anumita sázková kancelář má velmi dobré kurzy na Premier League, La Ligu, Ligu 1 a 3-4 další důležité ligy. Takže čím menší je zisková marže, tím vyšší je hodnota pro gamblera. Ale měli jste zvědavost podívat se na další ligy?

Zůstal jsem na stránce Unibet, odkud jsem výše prezentoval kurzy na PSG a Arsenal a jen jsem náhodně kliknul - narazil jsem na Ekstraklasu v Polsku a následně na tento zápas :

Cum se calculeaza marja de profit a casei de pariuri
 
Při použití stejného vzorce dosáhneme ziskové rozpětí 6 %. Máme tedy ziskovou marži pro zápas Ligy mistrů 2,38 % a ziskovou marži pro zápas v Polsku 6 %. Toto ziskové rozpětí lze také vypočítat pro každou jednotlivou možnost sázení (nad / pod 2,5 gólu, závěrečná přestávka atd.).

Ve stejném zápase v Polsku Netbet má ziskovou marži přibližně 8 % a Betano přibližně 4 % . Betano je tedy v tomto příkladu bookmakerem s nejlepšími kurzy. Není to ale univerzálně platné. Betano má nižší ziskovou marži v Ekstraklase, ale vyšší ziskovou marži v jiných ligách.

Pokud sázíte více na hlavní ligy, Unibet a Betano jsou pravděpodobně nejlepší volbou. Pokud vsadíte na outsidery, Sportingbet má lepší kurzy. A tak lze v příkladech pokračovat. Takže všechny sázkové kanceláře mají nejlepší kurzy, ale na různé sporty, různé události, různé výsledky, různé sázky atd.
 
Vybrali jsme několik zápasů, z několika sportů, provedli jsme všechny tyto výpočty a tak jsme připravili top bookmakerů podle kurzů.