AZ Alkmaar - CFR Cluj: sázkové kurzy a statistiky

AZ Alkmaar bude hrát s CFR Cluj ve čtvrtém kole || English 516 Grupa D a Europa Conference League, na stadionu "AFAS" v Alkmaaru. Utkání se odehraje ve čtvrtek 21. října 2021 v 19:45 a živě jej bude vysílat Pro X. Rozhodčí jej bude Alain Durieux z Lucemburska. == 1:34

AZ Alkmaar nemá soupeře ve skupině D

AZ Alkmaar je nejlepší tým ve skupině D a podle || English 548 caselor de pariuri online se kvalifikuje do European Spring in Europe Conference League. Tým vedený Pascalem Jansenem nemá v Eredivisie, kde je po 10 odehraných etapách přesně uprostřed pořadí, s 15 body za sebou 5 vítězství a 5 porážek příliš dobrou sezonu. V nové evropské soutěži je skupina z Alkmaaru na prvním místě ve skupině D se 7 body, následuje FK Jablonec 4 body, FC Randers 3 body a CFR Cluj 1 bod. Výsledky Nizozemců byly 2:2 venku s FC Randers (Simon Piesinger 27, Simon Graves Jensen 68 - Jordy Class 24, Vangelis Pavlidis 35), 1:0 doma s FK Jablonec (Albert Guðmundsson 54) a 1:0 venku s CFR Cluj (Jesper Karlsson 18).

Pravděpodobný tým AZ Alkmaar (4-3-3): Vindahl-Jensen - Sugawara, Hatzidiakos, Martins Indi, Wijndal - de Wit , Clasie, Midtsjoe - Guðmundsson, Pavlidis, Karlsson. Trenér: Pascal Jansen.

CFR Cluj zklamaný v Evropské konferenční lize

CFR Cluj nemá moc soupeře v 1. lize, kde vyhrál 4 tituly v řadě a v letošní sezóně je na prvním místě v žebříčku s 36 body, následuje University of Craiova 28 bodů a FCSB 27 bodů. Hodnota klubu je však vidět v evropských pohárech, kde rumunský šampion v letošní sezóně zklamal, když ho v Lize mistrů jasně vyřadili Young Boys Bern a v Evropské lize Crvena Zvezda Bělehrad. Fanoušci věřili, že se „bílé třešně“ vrátí do Evropské konferenční ligy, ale naopak předvedli žalostné výkony, když získali pouze 1 bod z 9 možných. Výsledky Kluže byly 0:1 venku (Václav Pilař 52 penalt), 1:1 doma s FC Randers (Claudiu Petrila 68 - Alhaji Kamara 40) a 0:1 doma s AZ Alkmaar (Jesper Karlsson 18).

Pravděpodobný tým CFR Cluj (4-2-3-1): Bălgrădean – Cr. Manea, Burcă, Bouhenna, Camora - Bordeianu, Culio - C. Deac, Păun-Alexandru, Petrila - Alibec. Trenér: Dan Petrescu.

AZ Alkmaar - CFR Cluj - informace a statistiky

  • Tým Pascala Jansena je na 9. místě v Eredivisie s 11 body od lídra Ajaxu
  • "Bílo-červení" mají 6 výher v posledních 7 zápasech hraných v Eredivisie a Evropské konferenční lize
  • Nizozemci mají na Betano kurz 1,14 sázky 1. místo ve skupině D
  • "Kaaskoppen" bude hrát v příštím kole venku s FK Jablonec, 25. listopadu 2021
  • "De Kaasboeren" vstřelil nejméně 18 gólů v posledních 7 oficiálních zápasů
  • Tým vedený Danem Petrescem je na prvním místě v 1. lize s náskokem 8 bodů na U Craiova
  • " Alb-vişinii " měl 2 remízy v 11 zápasech odehraných v této sezóně v Evropě
  • Transylvánci mají v sázce Betano kurz 5,75, že budou ve skupině D umístěni 1-2
  • "Železničáři" budou hrát v příštím kole venku s FC Randers, 25. listopadu 2021
  • Kluž inkasovala alespoň 1 gól v 10 z 11 zápasů odehraných v této sezóně v Evropě

Dan Petrescu: " Je to velmi obtížný zápas. Alkmaar je "Musíme hrát doma perfektní zápas. Musíme sehrát perfektní zápas, abychom něco získali. Jakýkoli pozitivní výsledek je pro nás velká věc. Všech prvních 11 hraje za národní týmy, někteří lepší než rumunský národní tým." týmu. "Teď musíme být 4x lepší než v Kluži. Zápas jsme viděli dvakrát, ale je zbytečné to dělat, když hráči nechytají dobrý den. Někdy musíte uznat, že soupeř je lepší." ." "Nevím, jak to udělat. Mají nějaké cesty, které mi připomínaly Slavii Praha. Útočí pořád. Samozřejmě mají fantastickou kvalitu. My duchem, prací, málo kvalitní, my zkusí." Omrani, náš nejsilnější hráč, se nepohnul. Došlo ke zranění ".

AZ Alkmaar - CFR Cluj - tipy na sázení

AZ Alkmaar má na jaře možnost kvalifikovat se matematicky Evropan, pokud vyhraje dnes večer doma s CFR Cluj, jak by bylo normální, a pak se v tichosti připravoval na zápas Eredivisie s Feyenoordem Rotterdam. Během turné v Kluži bylo vidět, že Nizozemci jsou daleko nad rumunským mistrem, i když vyhráli na limitu. "Železničáři" nemohou využít francouzského útočníka Billela Omraniho, který je zraněný, ale Dan Petrescu potlačil ve skupině chorvatského útočníka Gabriela Debeljuha, který byl vyloučen pro nekázeň. Očekává se, že AZ bude dominovat a vyhrávat, protože má hodnotnější hráče a hraje doma, zatímco CFR měl v Evropské konferenční lize jen slabé zápasy. || Čeština: 728