Dnes je dobré počasí!

Dnes jsem jel poprvé do Cismigiu kolo dáno s názorem a relaxací!
Jaké zápasy máme dnes? Něco o nás, něco o Španělech, něco o "francouzské" a "portugalské" a mnoha dalších ligách, které mě momentálně nelákají.
Pokud jde o program, osobně bych se zapojil pouze do dvou zápasů: Botosani-Concordia a Angers-PSG.

Na Španělé Vidím, že máme Athletic Bilbao - Las Palmas. Hmmm... nejsou to oni, kdo hráli finále v Bukurešti s Atleticem Madrid?! No, myslím, že jsou... Ti parchanti ve hře, kteří propagují hráče ze svého "kukuřičného pole" se zálibou, že jsou Baskové. Krásné, ale nepříliš zdravé z hlediska výkonu v této době globalizace. Je těžké mít v zahraničí sportovní a ekonomické výsledky, když oblast výběru omezíte pouze na určitou geografickou oblast! Ale možná je to i jejich cílem! Jejich hrdost... Že jsem pochopil, že tito Baskové jsou na tom z ekonomického hlediska dobře a Basky to trochu bolí! Možná to tedy s mezinárodními ekonomickými výsledky není nijak zvlášť lákavé. Kdo ví?! A nehraje si s tím Aduriz, ten kluk, který se o nás stará a rozbíjí hubu jarmarku, teď ve svém druhém mládí? Výborně, tati! Ukazuješ jim, že to samé umíme s míčem a někdy nám to jde!
Nevím, co říct... Podle mého názoru opravdu nevidím, že by tito Baskové prohrávali, dokonce je vidím, že dávají pár gólů. Na druhou stranu ty z Las Palmas nejsou ani jateční jehňata. Koukám, že obecně v zápasech nebodovat moc nevím. Ha, ha! Vidím, že se v nich ztratil Kevin Prince Boateng! Ani nechci vědět jak a proč! Moc se mi líbí příběh "Balotelli v Nice" .😆 Talentovaný hráč! Taky vidím, že v zápase dávají zrno jako obvykle.

Na portugalština máme takhle lákavější Benfica-Maritimo… Ale i když je na prvním místě, Benfica je takhle trochu „chlupatá“. V poslední době jen zřídka jasné vítězství. Porto sulfa je vzadu v hlavě, takže by byli stále nuceni vyhrát. Ti z Maritima asi víc uvažují o přistání ve Funchalu, z návratu domů, chápete, jak to myslím.... 😂 Takže ještě více šancí pro Benficu! Takže bych viděl vítězství Benficy, ale neposadil bych na to lva! 😬

Ale co bych si oblékl? No, já jsem jako Baskové! Přijďte k nám na dvůr! Avem Botosani-Chiajna. Vsadil bych se, že Botosani neprohraje! Chiajna hraje hubenou! Možná se k tomuto zápasu už nevrátí...a taky kvůli tomu čekat na zápas hraný doma! V tom jsou Cristescu a Pena, kteří vždy dokážou udělat „trik“, ale stále pokračují v myšlence, že v Botosani se obecně bije! (víte…. 😜)
A abych nebyl obviněn z nacionalismu, prchám také do Francie, kde máme Angers-PSG. Tady je to teoreticky jednoduché. PSG nemá jinou možnost, než poskytnout Angers náskok. A kdybyste řekli jen Cavani a di Maria, nebylo by to o moc jiné! Mimochodem, nikdy nepochopím, proč ty, Real Madrid, necháš odejít hráče jako Higuain, di Maria, podívej se Morata - není to Morata?! Konečně… protože nejsem v Realu Madrid, proto tomu nerozumím! 😎 Abych se vrátil - tak si myslím, že PSG musí v tomto zápase vstřelit minimálně dva góly. Přinucen mě potěšit, očividně! 😂
Jak jsem řekl v "technické části" blogu - začínám od 40 Kč.
 

58f0cfd9c2660_1492176857.png

Dnes mám první kolo, což znamená, že mám 10 Kčna sázky! První lístek tedy vypadá takto:
 
58f0d002ac8e7_1492176898.png

Také bych trval na druhém lístku, který říká, že Botosani dá v zápase s Chiajnou minimálně dva góly. Na co bych se spoléhal... No, za prvé je to domácí zápas. Za druhé, zdá se, že jaro je v Botosani dobrou sezónou. Práce v sadu začaly, Grozavu začalo roubovat, roub jako by se chytil a vše očividně kvete! Relaxovat! Jsou to jen „cismigiu metafory“! V nejhorším případě mě za škrábance můžu považovat za trapného! Ale jak se ukázalo - trapný dnes nezabíjí - takže asum .předpokládám! 😂 Ještě jednou - relax! Všem porostou platy a my se tady na lavičce budeme dál rvát! Nemám s nikým nic společného! A co víc, opravdu na vás spoléhám! Také stojí za zmínku. neslyšet, že „ani vám je to fuk“! Ano! Dát! Doufám, že Pufi nestihne ani jeden ze svých dnů, aby porušil moji předpověď 😜 - druhý tiket v tomto kole vypadá takto:
 
58f0d0f21b712_1492177138.png

Shrnutí:
- počáteční bod: 40 Kč= dostupné kolo 10 Kč.
- investiční limit za duben: 40 Kčdosaženo = Neučinil jsem žádnou další investici.
- vsazeno do sázky / kolo 1: 10Kč= Na začátku kola jsem nevložil více než čtvrtinu dostupné částky.
Cíl splněn! Dnes jsem byl disciplinovaný! Být stejný! 👍
Nevím, jestli dostaneme lístek. O to ani nejde! Je snadné si všimnout, že mi „nehrozí“ zbohatnutí z uzavřených sázek! 😂 Ale vím jistě, že jsem se cítila dobře! Doufám, že si přečtete i tento příspěvek!
Nyní musím jít! Krupicová kaše se ochlazuje! Pt čekám na tebe v dalším kole a ce proč ne... čekám na "dřepy"! 👌

           Sázka na odpovědnost a disciplínu! = Podívejte se