Barcelona are cota 4 la victorie cu Bilbao

V neděli od 17:15 bude lídr La Ligy , FC Barcelona, ​​​​a se střetnou doma na Athletic Bilbao, tým je na 12. místě. Vítězství Katalánců je docela možné, vzhledem k tomu, že tým vedený Ernestem Valverdem udělal na šampionátu pouze dva chybné kroky na vlastní půdě, a Bilbao přichází po 3 porážkách na cestách. Proto byste si neměli nechat ujít promo akci sázkové kanceláře Betfair, která vám nabízí možnost vsadit ve 4:00 na vítězství Barcelony.


5aacc9c528fb0_1521273285.jpg


Co musím udělat?


Chcete-li se kvalifikovat na tento zvýšený kurz, musíte se zaregistrovat u Betfair do okamžiku zápasu zadáním kódu ZFBNBP. Poté vsadí na tiket na trhu sportovních sázek pre-live a jednotlivou sázku na vítězství Barcelony v zápase s Bilbaem. S ohledem na zvýšený kurz se počítá maximálně 50 lei, pokud vsadíte více, rozdíl se vypočítá s normálním kurzem, který je v tuto chvíli 1,15.


O odměně


Shrnutí || Angličtina: , čas 17:15, pomocí kódu ZFBNBP


Rezumat


·         Creeaza-ti cont la Betfair pana duminica, ora 17:15, utilizand codul ZFBNBP

· Uzavřete předživou a jedinou sázku na tiket na trhu sázkových kanceláří na vítězství Barcelony v zápase s Bilbaem

· Maximálně 50 lei počítejte se zvýšeným kurzem

· Je-li vyžadována Barcelona, ​​bude vám připsán peněžní zisk podle běžného kurzu, zatímco zbytek, až do maximální výše 200 lei, obdržíte maximálně do 24 hodin jako sázka zdarma || | 547

·         In 30 zile trebuie pariat freebetul de pe piata Sportsbook, pe o cota minima de 1.2


Vysoké šance na vítězství Katalánců