Barcelona are cota 4 la victorie cu Girona

V kole číslo 25 La Ligy se Barcelona střetne s Gironou na svém vlastní pole. Zápas se odehraje v sobotu od 21:45, Katalánci nastoupí po bílé remíze na Camp Nou před Getafe a těžko uvěří, že na vlastním hřišti udělají druhý chybný krok v řadě. Naopak Girona na osmé pozici získala z posledních 5 jízd pouhé dva body. Katalánci tedy mají docela dobrou šanci na vítězství, bookmaker Betfair plus, nabízí zvýšený kurz 4,00 na úspěch Katalánců.


5a9062fdc47e9_1519411965.jpg


Ce trebuie sa fac?


Eligibili la promotie sunt cei care se vor inregistra la Betfair pana la ora meciului, introducand codul ZFBNBD. Plaseaza apoi un pariu pre-live si singur pe bilet pe victoria Barcelonei in meciul din La Liga cu Girona. Maxim 50 lei se califica pentru aceasta promotie, daca vei miza mai mult diferenta calculandu-se la cota normala, care in acest moment este 1.11.


O odměně


Barcelona má kurz 4 při vítězství s Gironou, což znamená, že pokud plně využijete povýšení, vsadíte 50 lei a zvítězí Katalánci, vyhrajete 200 lei. Peněžní výhru tak získáte podle běžného kurzu (55,5 lei), takže zbývajících 144,5 lei vám bude připsáno formou sázky zdarma do 24 hodin od konce hry. Sázka zdarma musí být uzavřena maximálně do 30 dnů od připsání při minimálním kurzu 1,2, v případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Jak sázka na vítězství Barcelony, tak sázka využívající sázku zdarma musí být umístěna na sázkovém trhu.


Souhrn


· Zaregistrujte se na Betfair do soboty ve 21:45 zadáním kódu ZFBNBD

· Zveřejněte předběžný live sázka na vítězství Barcelony v zápase s Gironou

· Maximálně 50 lei se počítá se zvýšeným kurzem

· Pokud Barcelona vyhraje výhru podle skutečného kurzu, obdržíte hotovost, zatímco zbytek, až do maximální výše 200 lei, vám bude připsán ve formě sázky zdarma

· Do 30 dnů musí být sázka zdarma uzavřena s minimálním kurzem 1,2

·         Atat pariul pe victoria Barcelonei, cat si cel folosind freebetul trebuie plasate de pe piata Sportsbook


Téměř zaručená výhra s minimálním rizikem