Barcelona se apropie cu pasi mari de castigarea titlului

Din acest sezon de La Liga au trecut 17 runde, campionatul reluandu-se in primul weekend al lunii ianuarie. Anul Nou o vede pe Barcelona pe prima pozitie, neinvinsa fiind in campionat, obtinand 14 victorii si 3 rezultate de egalitate. Pe pozitia secunda se afla Atletico Madrid, la 9 puncte in spate, podiumul completandu-l Valencia. Pe Real Madrid o gasim abia pe pozitia a patra, la nu mai putin de 14 puncte in spatele Barcelonei, e drept, cu un meci in minus. Top 10 este completat de Sevilla, Villarreal, Eibar, Getafe, Real Sociedad si Girona. Clasamentul este destul de compact in a doua treime a sa, locul 7 si locul 15 fiind despartite de doar 4 puncte.


V „červené zóně“ není zapojeno mnoho týmů


Vzhledem k tomu ještě jsme se nedostali ani do poloviny sezóny v La Lize, očekáváme, že boj ve spodní části tabulky bude docela horký. Není tomu tak v tom smyslu, že „třetí četa“ se vzdálila od posledních 4 zařazených. Poslední dva na žebříčku, Las Palmas a Malaga, se tedy dělí o body, 4 body před La Corunou a Alaves. "Spojovací" tým mezi třetí a poslední četou je Levante, dva body před La Corunou a Alaves a dva za Espanyolem. Říkáme, že Barcelona zakončila rok tím nejlepším možným způsobem, když vyhrála 3:0 v El Clasicu. Navíc prohráli i hráči na 2., 4. a 5. místě, což se stává velmi zřídka, zvláště v šampionátu, jako je La Liga. S touto výhodou před námi a vzhledem k tomu, že od začátku šampionátu neprohrál ani jeden zápas, je pro nás těžké uvěřit, že Barcelona může ještě přijít o titul.


Intorcandu-ne la varful clasamentului, sa spunem ca Barcelona a incheiat anul cum nu se poate mai bine, impunandu-se cu 3-0 in El Clasico. Mai mult decat atat, ocupantele locurilor 2, 4 si 5 au pierdut si ele, lucru care se intampla destul de rar, mai ales intr-un campionat precum La Liga. Avand acest avantaj in fata si avand in vedere ca nu a pierdut niciun meci de la startul campionatului, ne este greu sa credem ca Barcelona mai poate scapa titlul.  


I když je Barcelona blízko zisku titulu, bookmakeři nejsou 100% přesvědčeni, že studenti Ernesta Valverdeho zvítězí, jinak by byli při konečném vítězství kotováni s 1,01. Místo toho při této sázkové kanceláři je kurz, že Barcelona získá titul, 1,05. Jeho rival Real Madrid je s 12,0 na druhém místě, ale věřme, že i kdyby vyhrál zbývajících 22 zápasů, což se samozřejmě nestane, stejně by Barcelonu bodově neporazil. To platí zejména proto, že zimní přestávka téměř neexistuje, týmy nemají čas příliš odpočívat.


Pro srovnání řekněme, že v minulé sezóně, kdy Katalánci skončili na druhém místě, udělali 4 chybné kroky počínaje Novým rokem až do konce sezóny. Jde o dvě remízy a dvě porážky, v tomto intervalu tedy ztráta 10 bodů. Nyní, i když ztratí 15 nebo dokonce 20 bodů, nemyslíme si, že je do konce sezóny bude moci předběhnout jiný tým. Pokud však bude hrát stejným způsobem, je těžké uvěřit, že Barcelona ztratí v La Lize více než 10 bodů. || English: King James Version || výše uvedené sázky. Dává nám to však také příležitost předpovědět týmy, které skončí v top 4. Valencie je tedy uvedena s 1,4, Sevilla s 3,00 a Villarreal se 7,5. Očekává se, že nejlépe se umístí Atlético Madrid, pokud nebereme v úvahu Real Madrid a Barcelonu, kurz je 1,14. Následuje Valencie (7,00) a Sevilla (26,0).


Barcelona se apropie cu pasi mari de castigarea titlului, lucru care se reflecta si in cotele casei de pariuri la care am facut mai sus referire. Aceasta ne ofera insa si oportunitatea de a pronostica echipele ce vor incheia in top 4. Astfel, Valencia este cotata cu 1.4, Sevilla cu 3.00, iar Villarreal cu 7.5. Atletico Madrid se anticipeaza ca va fi cel mai bine clasata, daca nu le luam in calcul pe Real Madrid si Barcelona, cotata fiind cu 1.14. Ea este urmata de Valencia (7.00) si Sevilla (26.0). 


Messi je favorit všude


Pokud jde o bodování o titul, Messi je nesporným lídrem s 15 úspěchy, následovaný Iago Aspasem z Celty Vigo s 11 úspěchy a Luisem Suarezem a Simone Zaza, respektive oba s 10 góly. Co se týče Cristiana Ronalda, ten má jen 4 úspěchy. Je zřejmé, že nesporným favoritem na titul nejlepšího střelce je Lionel Messi s kurzem 1,1, následovaný Luisem Suarezem (9,00) a Cristianem Ronaldem (21,0).


5a44a4e8764ba_1514448104.jpg Zdroj fotografie:www.thesun.co.uk


V čele nejlepších přihrávajících je Dán Sisto z Celty Vigo s 9 asistencemi, následovaný Fornalsem, Andresem Guardadem a Messim, každý se 6 asistencemi. Podle bookmakera je favoritem na poskytování nejvíce gólových přihrávek také Messi s kurzem 2,00, následovaný Sisto (2,1), Fornals (7,5) a Guardado (10,0). Můžeme také vsadit na týmy, o kterých věříme, že sestoupí. Nejnižší kurz má Malaga (1,4), favority na pád jsou Las Palmas (1,5) a Alaves (1,6). Následují La Coruna a Levante, obě s 2,5. Je třeba poznamenat, že nejhorší ofenzivu má v tuto chvíli překvapivě Leganes s hodnocením 15,0 v sestupu, zatímco nejhorší obranu, ale také nejhorší gólový rozdíl, má Las Palmas. || 542


In fine, casa online ne propune sa intuim echipa dintr-un duel dat care va termina mai sus in clasament. Duelurile propuse sunt intre Real Madrid si Barcelona, Sevilla si Villarreal, Sevilla si Valencia, Espanyol si Celta Vigo, respectiv Leganes si Getafe.


Pe ce pariuri antepost ai pus ochii?


Sursa foto Feat: www.fcbarcelonaticketsonline.com