Bitva blogerů v dubnu: Nejlepším blogerům Intelbet nabízíme 600 Kč!

Concurs incheiat

O noua runda in batalia blogerilor a inceput: in Aprilie vom oferi din nou premii de 600 Kčautorilor celor mai utile si interesante bloguri de pariuri sportive!
 

58df5105a9699_1491030277.jpg

Únorové vydání soutěže blogerů skončilo – zjistili jsme, kdo jsou 3 vítězové, a počínaje dneškem, 1. března, bylo pořadí resetováno. Můžete se znovu zapojit do soutěže obdařené cenami 600 Kč. Co bys měl dělat? Existuje pouze jedna podmínka - mít opravdu zajímavý blog!
 

Které blogy jsou v hierarchii na prvním místě?


Odpověď na tuto otázku je téměř nemožná: na předních pozicích jsou blogy, které ocenila většina uživatelů našeho webu, projevili zájem a vyvolali vzrušené diskuze.

Existuje pouze jedno omezení: příspěvky a blog musí být výhradně v oblasti sportovních sázek. Můžete si vybrat libovolné téma, ale to souvisí se sportovním sázením. Mohou existovat analýzy shody, které ostatním uživatelům pomohou vybrat předpověď. Můžete být jednoduchými příběhy, ve kterých nám budete vyprávět o svých zkušenostech se sázením u určité sázkové kanceláře. Mohou existovat experimenty se strategií sázení. Příspěvky mohou být, co chcete, pokud spadají do oblasti sportovního sázení.

Dubnová bitva blogerů tedy začala! Pokud ještě nemáte blog, zaregistrujte si ho hned teď, zveřejňujte zajímavé články a bojujte o 600 Kčv sázce tento měsíc!

Přejeme vám všem hodně štěstí a inspiraci!

Přečtěte si podmínky soutěže bloggerů