Bitva blogerů v červnu: Nejlepším blogerům Intelbet nabízíme 600 Kč!

Concurs incheiat

O noua runda in batalia bloggerilor a inceput: in Iunie vom oferi din nou premii de 600 Kčautorilor celor mai utile si interesante bloguri de pariuri sportive!
 

58df5105a9699_1491030277.jpg

Květnové vydání soutěže blogerů skončilo – zjistili jsme, kdo jsou 3 vítězové, a počínaje dneškem, 1. června, bylo pořadí resetováno. Můžete se znovu zapojit do soutěže obdařené cenami 600 Kč. Co bys měl dělat? Existuje pouze jedna podmínka - mít opravdu zajímavý blog!
 

Které blogy jsou na prvním místě v hierarchii?


Odpověď na tuto otázku je téměř nemožná: na předních pozicích jsou blogy, které ocenila většina uživatelů našeho webu, projevili zájem a vyvolali vzrušené diskuze.

Existuje pouze jedno omezení: příspěvky a blog musí být výhradně v oblasti sportovních sázek. Můžete si vybrat libovolné téma, ale to souvisí se sportovním sázením. Mohou existovat analýzy shody, které ostatním uživatelům pomohou vybrat předpověď. Můžete být jednoduchými příběhy, ve kterých nám budete vyprávět o svých zkušenostech se sázením u určité sázkové kanceláře. Mohou existovat experimenty se strategií sázení. Příspěvky mohou být jakékoli, pokud spadají do oblasti sportovního sázení.

Takže bitva blogerů v červnu začala! Pokud ještě nemáte blog, zaregistrujte si ho nyní, zveřejňujte zajímavé články a zapojte se do boje o 600 Kč, které se tento měsíc hraje!

Přejeme všem hodně štěstí a inspiraci!

Přečtěte si podmínky soutěže bloggerů