Bayer Leverkusen si může vítězstvím nad Herthou zajistit místo v Lize mistrů

Díky působivému koeficientu nashromážděnému v posledních letech Německý šampionát pošle ne méně než 3 týmy přímo do skupin Ligy mistrů. Také na držitele 4. místa čeká série přípravných zápasů. Třetí pozice v šampionátu se tak stala nesmírně cennou. V tuto chvíli je na této pozici instalován Leverkusen, ale aby měli jistotu, že na konci sezóny obsadí stejné místo, potřebují studenti Roger Schmidt vítězství v zápase s Herthou Berlín || 531

 

Kurz bookmakera

 

Sportingbet

Unibet

Winmasters || | 554

NetBet

Fortuna

Bayer Leverkusen

1,55

1,62

1,60

1,57

1,60

Hertha Berlín

5,50

6,00

5,60

5.85

6,00

 

Při pohledu na výsledky za poslední období je snadné pochopit, proč je Leverkusen favorit. Tým zaznamenal v posledních týdnech v Bundeslize 6 po sobě jdoucích úspěchů, v 5 z těchto zápasů dokázal vstřelit alespoň dva góly. Na druhou stranu Hertha Berlín nevyhrála 4etapový zápas a mezitím utrpěla ne méně než 3 porážky. Tým Pala Dardaie také remizoval s Hannoverem, posledním v žebříčku v Německu.

 

Leverkusenova mise nebude příliš jednoduchá. Vzhledem k tomu, že Wendell vynechal všechny tři zbývající zápasy a Tah byl kvůli žaludeční viróze odstaven, bude Schimdt muset reorganizovat svou obranu. Naštěstí se trenér bude moci spolehnout na Chicharita Hernandeze, svého hlavního zdroje ohně a autora 17 gólů ve 26 zápasech. Aktuálně je o bod za berlínským týmem. Současná situace vedla Dardaie k prohlášení, že Hertha má do konce šampionátu ještě 3 finále. První z nich je s Leverkusenem. Následují Darmstadt a Mohuč. Naštěstí pro Berlíňany nemá Moenchengladbach jednodušší program, protože se střetne s Bayernem Mnichov, Leverkusenem a Darmstadtem.

 

Cat despre Hertha, trebuie mentionat ca aceasta risca sa piarda si locul 4, avand in vedere ca Moenchengladbach vine din urma. In prezent, aceasta se afla la un singur punct in spatele echipei din Berlin. Situatia actuala l-a determinat pe Dardai sa afirme ca Hertha mai are de disputat 3 finale pana la sfarsitul campionatului. Prima dintre acestea este cu Leverkusen. Urmeaza Darmstadt si Mainz. Din fericire pentru berlinezi, nici Moenchengladbach nu are un program mai usor, aceasta urmand a infrunta Bayern Munchen, Leverkusen si Darmstadt.