Beneficiaza de cota 50 pentru victoria Braziliei impotriva Mexicului

Singura optime de finala a Campionatului Mondial intre doua formatii non-europene va avea loc astazi, incepand cu ora 17:00, intre Brazilia si Mexic. Va fi Brazilia a doua formatie din America de Sud calificata in sferturile de finala, dupa Uruguay? Majoritatea am crede ca da, de asta depinzand in mare masura, in opinia noastra, forma goalkeeperului mexican Guillermo Ochoa. Pare evident faptul ca brazilienii vor domina partida, isi vor crea ocazii de poarta, dintre multele atacuri periculoase fiind foarte probabil sa marcheze cel putin o data. In vederea acestei partide, Bookmaker Netbet má kurz 50,0 na to, že Brazílie zvítězí v základní hrací době proti Mexiku.


Co dělat?

Všichni, kteří si vytvoří účet na Netbet do času zápasu pomocí kódu “COTA50”. Poté vložte libovolným způsobem, kromě Skrill nebo Neteller, abyste vsadili na tiket předem a jednorázově na úspěch Brazílie v pravidelný čas před Mexikem. Při zvýšené sazbě se počítá maximálně 10 lei, pokud umístíte větší rozdíl výpočtem podle sazby na webu, která je aktuálně 1,47.


Despre recompensa

Využijte kvótu 50 na vítězství Brazílie proti Mexiku v případě, že Brazilci zvítězí v regulérní hrací době, a vy naplno využijete promo akci, sázení 10 lei, okamžitě obdrží hotovostní výhru podle podílu na stránce (14,7 lei), takže zbývajících 485,3 lei bude připsáno do 72 hodin od konce hry jako bonus. 4násobek bonusu musí být skočen do 7 dnů od připsání s minimálním kurzem 1,6, v případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 1,6. Sázky Simple Forecast / Tricast na koňské dostihy, ale ani sázky Handicap nebo Under / Over se během dostihu neberou v úvahu.


Shrnutí

  • Creeaza-ti cont la Netbet pana luni, 2 iulie, ora 17:00, introducand codul COTA50
  • Proveďte vklad, ale vyhněte se metodám Skrill a Neteller
  • Vsaďte si před přímým přenosem na úspěch Brazílie proti Mexiku v základní hrací době
  • Až 10 lei se počítá za zvýšený kurz
  • Pokud Brazílie zvítězí do 90 minut, budete získejte výhru v hotovosti podle kvóty na stránce, takže zbytek až do maximální výše 500 lei vám bude připsán jako bonus do 72 hodin
  • Do 7 dnů musí být bonus vržen 4 časy s kurzem minimálně 1,6, v případě více tiketů musí mít každý výběr minimální kvótu 1,6


Brazilci usilují o novou světovou trofej >>>