Betano a lansat aplicatia pentru Android

Přestože se v Česká republika stala známou relativně nedávno, sázková kancelář Betano (klikněte zde pro recenzi) zažívá rychlý vzestup, který je způsoben především velmi bohatou nabídkou.
 
Ode dneška budou mít uživatelé více důvodů trávit na webu spoustu času a užít si tuto nabídku. To proto, že Betano spustilo aplikaci pro Android. V podstatě každý, kdo vlastní mobilní telefon s operačním systémem Android, si může kdykoli stáhnout a přistupovat k aplikaci přímo z obrazovky telefonu, bez nutnosti připojení k internetu.
 
Abyste si mohli aplikaci stáhnout, musíte nejprve ze svého mobilního telefonu vstoupit na web Betano. Poté z hlavní stránky přejděte do podkategorie „Mobil“ v ​​horní části. Stahování na vašem zařízení Android začne, jakmile vyberete příslušné tlačítko. Po stažení aplikace se ukáže, že ji z bezpečnostních důvodů nelze nainstalovat. Chcete-li povolit instalaci, vyberte „Nastavení zabezpečení“ a aktivujte možnost „Neznámé zdroje“, jako na obrázku níže.
 

58afc97591ddf_1487915381.png

Po stažení aplikace projdete kroky, kterými budete informováni o možnostech, které budete při jejím používání využívat, o zařízeních, díky kterým bude vaše sázení na Androidu mimořádně příjemné. První funkcí je My Live, pomocí které si můžete vybrat oblíbené ligy, zápasy a sázky, které chcete sledovat. Máme také funkci Share Bet, prostřednictvím které můžete svým přátelům na Facebooku doporučit svou sázku hned po jejím uzavření, ale takéWatchbet, což vám dává možnost sledovat živé vysílání. Tyto funkce jsou také dostupné ve verzi pro PC.
 
Co tam ale nenajdeme, umět to v rámci aplikace pro Android, jsou 3 další funkce. Toto je Speedbet, Hot Page a Smart Notifications. Normálně v případě sázek live od okamžiku, kdy stisknete tlačítko pro podání sázky, až do okamžiku, kdy je zpřístupněno, uplyne asi 5 sekund, během kterých se skóre může změnit, musíte začít znovu. No, na Android sázku můžeme podat za pouhé dvě sekundy pokud držíme kurz tak, aby se aktivovala funkce Speedbet.
 
Tlačítko "Hot Page" sdružuje nejoblíbenější sázky, velmi zajímavé zápasy toho dne, ale také zápasy s 0% marží na stejné stránce. Poslední funkcí, která se vám zobrazí po instalaci aplikace a před jejím otevřením, je funkce Smart Notifications. Pokud si ji aktivujete, budete dostávat oznámení o zápase (skóre, góly, karty atd.), ale také o dostupných bonusech a propagačních akcích a také o výsledku vaší sázky.
 
Poté, co vám Betano přinese všechny tyto funkce, můžete aplikaci otevřít. To lze provést stisknutím odpovídajícího tlačítka na poslední stránce prezentace funkce (Smart Notifications). Již brzy Betano připraví další překvapení představením inovativní funkce Talk n'Bet, s jejíž pomocí bude moci sázet hlasovým příkazem.