Betano ofera pariuri speciale la Australian Open

V pondělí ráno od 02:00 odstartuje nový ročník prvního grandslamového turnaje tenisové sezóny. Toto je samozřejmě Australian Open.
 

Jaké zástupce má Rumunsko na hlavním obrázku?


Pokud jde o nás, máme na hlavní palubovce tohoto Grand Slamu 6 zástupců, z nichž 4 podle sázkové kanceláře Betano začínají jako favorité v prvním kole (klikněte zde ke kontrole). Jsou to Simona Halep, Irina Begu, Monica Niculescu a Sorana Cirstea. Dvěma, které mají druhou šanci, jsou Patricia Tig a Ana Bogdan. Začneme světovou čtyřkou Simonou Halepovou, která se v prvním kole střetne s Američankou Shelby Rogersovou, která je na 52. místě. Druhá Rumunka v pořadí Irina Beguová na 30. místě má kurz 1,85 na vítězství nad kazašskou hráčkou Yaroslavou Shvedovou, která je na 39. místě, s kurzem 1,93
 
Přesuneme se k účinkující z tohoto týdne, Monice Niculescu, Rumunce, která se dostala do finále v Hobartu. Po tomto výkonu se Monica vyšplhala na 32. místo WTA a v prvním kole Australian Open se střetne s Ruskou Annou Blinkovou pocházející z kvalifikace na 189. místě. Poslední Rumunkou v první stovce je Sorana Cirsteaová na 78. místě. V prvním kole se střetne s Irinou Kromachevovou, Ruskou na pozici 95. Sorana je považována za favoritku online bookmaker Betano, s kurzem 1,57 ve srovnání s 2,35 soupeře.
 

Mají dva outsideři šanci postoupit?


Ze 6 románků má nejtěžší misi Patricia Tigová na 107. místě, které bude v prvním kole Australian Open soupeřit Monica Puigová, hráčka z Portorika, zlatá medailistka z olympijských her 2016 a 46. místo světa. Patricia má kurz 1,75 oproti 1,18 na její soupeřku. Další rumunskou hráčkou, která odešla s druhou šancí, je Ana Bogdanová, která přišla z kvalifikace, která obsadila 125. místo žebříčku WTA. Rumunka bude mít za úkol vyřadit v prvním kole Elenu Vesninovou, Rusku na 18. místě. Možná překvapivě má ​​Ana Bogdan nižší šance na vítězství než Patricia Tigová před Monikou Puigovou, která je 2,85 oproti 1,4 a Vesninei.
 
587b3c8565880_1484471429.jpg
( horké novinky)
 
Řekněme, že Betano nenabízí pouze kurzy na vítězství hráčů, ale také spoustu speciálních sázek, které cílí na výkony určitých sportovců, ale také statistiky zápasů. Tyto speciální sázky naleznete v podsekci Australian Open v sekci Tenis v levém menu hlavní stránky. Po otevření této podsekce si všimneme, že existují dva typy sázek: hlavní a antepost. Ty hlavní se týkají sázek na zápasy z prvního kola a ty první na výkon hráčů a statistiky celého turnaje. Pozor, Betano nabízí speciální sázky na Australian Open pouze dnes, protože zítra, se začátkem turnaje, je velmi pravděpodobné, že se žádná taková sázka nezobrazí.
 

Tolik sázek na Australian Open najdete pouze na domovské stránce Betano online


V těchto kurzových sázkách samozřejmě nemohl chybět kurz na vítěze turnajů mužů a žen. Mezi favority mužů je Srb Novak Djokovič, těsně následovaný Britem Andym Murrayem a mezi ženami je v konečném vítězství Serena Williamsová následovaná Angelique Kerberovou. V obou případech vidíme, že sportovci na druhém místě jsou favority před světovými lídry. Pak tu máme speciální sázky na statistiky tohoto turnaje, ale pouze pro muže. Mezi nimi je autor nejvyššího počtu es a můžeme si také vsadit na počet minut nejdelšího zápasu, nejvyšší počet es v zápase nebo určit, zda partie skončí bez dvojchyby. Máme také možnost předvídat počet zápasů v turnaji, které skončí ve 3, 4 a 5 setech. Můžeme také tipovat počet tie-breaků v turnaji, ale i mnoho dalších. Můžeme si také vybrat, který ze dvou hráčů vybraných sázkovou kanceláří Betano v turnaji postoupí, můžeme jmenovat hráče, který postoupí do semifinále a dokonce i dva finalisty. Máme dokonce možnost předvídat, v jaké fázi se určitý hráč zastaví. Speciální sázky pod touto hlavičkou lze bohužel uzavírat pouze na tiket. Takovou sázku lze kombinovat se speciální sázkou zaměřenou na stůl WTA. Zde najdeme stejné typy sázek jako pro muže.
 
thumb_587b3ca830f28_1484471464.jpg
( si)
 
Betano také nabízí speciální sázky na Australian Open na statistiky konkrétního hráče nebo turnajového hráče. Zde odkazujeme na průměrný počet es spravovaných příslušným hráčem, průměrný počet dvojitých chyb nebo plodných brejků. V neposlední řadě nabízíme samostatně všechny speciální sázky, které cílí na Simonu Halepovou, 9 v počtu. Zde můžeme předpovídat, zda vyhraje turnaj, zda si zahraje finále, přičemž dokážeme vyjmenovat i soupeře z posledního dějství. Máme také možnost hádat, zda Halepová půjde dál než Agnieszka Radwanska nebo ne, ale také můžeme předpovídat průměrná esa, dvojchyby a Simoniny brejky na tomto turnaji. Pokud chceme vytvořit tiket pouze se speciálními sázkami, které zde najdete, máme povolení umístit na stejný tiket mužského vítěze, vítěze ženy, speciální mužské sázky, speciální ženské sázky, průměrný počet es, dvojchyby a brejky jak pro muže, tak i pro ženu, autorku většiny es, ale také speciální sázku pro Simonu Halepovou. Můžeme tak dosáhnout astronomického kurzu, dokonce bez vynucení překročíme hranici 1 000, přičemž maximální počet sázek, které lze na tiketu kombinovat, je 11.
 
Feat .: sporttours