Betfair introduce transmisiunile video

Una dintre piesele de puzzle importante pe care ar trebui sa le aiba o online sázení k přilákání zákazníků slouží živé vysílání.
 

58f1d249c3b1a_1492243017.jpg
 
Mnoho licencovaných domů v Česká republika má toto zařízení, nyní je řada na Betfair vstoupit do této éry. Je pravda, že zatím Betfair nabízel několik přímých přenosů, ale pouze o koňských a psích dostizích, abyste mohli sledovat určitý dostih, musíte si vsadit. A teď musíte udělat totéž, abyste mohli vidět ten koňský nebo psí závod, ale nabídka živých sportů se mnohem rozšířila. Tyto sporty můžete je sledovat zdarma, jediným požadavkem je mít na účtu jakoukoli částku peněz.
 
thumb_58f1d2580c862_1492243032.png
 

Jaké sporty nám Betfair pro začátek nabízí?


Betfair zavádí videopřenosy, platforma se nazývá Betfair live video a lze je sledovat pouze na burze, nikoli ve sázkové kanceláři. Vzhledem k tomu, že je to na začátku cesty, očekáváme, že budeme mít jen několik soutěží, aby se nabídka postupně zlepšovala. No, není to tak, bookmaker nás překvapuje nejrůznější sporty a soutěže vysílané živě od začátku. Na Betfair tak budeme moci kromě fotbalu a tenisu sledovat basketbal, házenou, volejbal, lední hokej, snooker, ragby, šipky, kriket nebo třeba bowls. || English: 547
 
Ohledně soutěží, které lze sledovat, řekněme, že ve fotbale můžeme vidět zápasy Anglického poháru, Championship, ještě nižší ligy z Anglie, La Liga, Serie A, Eredivisie, Ligue 1, francouzská druhá liga, druhá v Nizozemsku, švédská liga, dánská liga, portugalská liga, ukrajinská liga, ale i mnoho dalších lig v první a nižší vrstvě, včetně mimoevropských, některé přenosy nenajdete v žádné jiné sázkové kanceláři. Abychom lépe porozuměli počtu přenosů této online sázkové kanceláře, stačí říci, že tento první víkend (15.-16. dubna) se odehraje minimálně 154 fotbalových zápasů.
 
Pokud jde o jiné sporty, řekněme, že Betfair pokrývá všechny typy turnajů ATP a WTA, včetně 250bodových, 500bodových, 1000bodových nebo Masters turnajů. Můžeme vidět i turnaje mimo okruhy ATP nebo WTA, jako je Roland Garros nebo US Open. Pokud jde o basketbal, můžeme zde vidět nejdůležitější evropské ligy, včetně Španělska, Francie a Itálie, ale také evropské soutěže jako Euroliga a Eurocup. Ve vysílacím plánu samozřejmě nemohly chybět zápasy z NBA. Obecně platí, že všechny sporty nabízejí přenosy většiny velkých soutěží, včetně snookeru, který vysílá mistrovství světa, které začalo 15. dubna.
 
Skutečnost, že Betfair zavádí videopřenosy, je „bílá koule“ v očích všech sázkařů, z nichž mnozí jsou nyní v pokušení se zaregistrovat. Betfair zavedením této funkce určitě hodně získá.
 
Nečekejte a otevřete si účet na Betfair hned teď >>>