Betfair iti returneaza miza daca un pariu de pe bilet este necastigator

Jeden z těchto aspektů je nabízen již několik týdnů od online bookmaker Betfair (klikněte zde pro recenzi) a zde nemáme na mysli zvýšené šance na vítězství pro nově příchozí. Kolikrát jste zmeškali tiket s poměrně vysokou celkovou kvótou kvůli jedinému výběru? Určitě jste v tu chvíli nebyli ve svých vodách, tak říkajíc elegantně. Pokud však takové tikety umístíte na Betfair, bude toto zklamání snesitelnější.
 
Pokud se pro to rozhodnete, zde dostanete svou sázku zpět v případě, že pouze jeden výběr na tiketu bude nevýherní. Tiket musí obsahovat minimálně 3 výběry, žádné další podmínky nejsou. Tato příležitost platí pro všechny sporty, zařízení (stolní / mobilní) a trhy, ale také pro živé sázení, nejen sázení před živým přenosem.


 

Jak zvolím návrat?


Po přidání výběrů na tiket se na levé straně tiketu objeví logo "Edge", stačí jej zaškrtnout. Pokud to uděláte, konečná kvóta tiketu bude nižší, ale ne o mnoho. Procentuální snížení není pevné, ale je určeno počtem výběrů a jejich kurzem. Přiznávám, že jsme si při takové výhodě nemohli pomoct, ale měli jsme malou nepříjemnost. Poté, co projdete všemi těmito fázemi, můžete vsadit. Pokud ani jeden výběr na tomto tiketu nevyhraje, bude vám hotovost vrácena v hotovosti a žádná hotovost není vyžadována.
 
Pokud bude jeden z výběrů zrušen, nebudete mít nárok na pojištění letenek. Pojištění také nezískáte, pokud jsou sázky každého typu, SP (u koňských dostihů) permutace s více výběry nebo sázky uzavřené s bonusovými prostředky. Nemyslíme si, že je nutné říkat, že ani sázky uzavřené pomocí funkce Cash Out nemají nárok na vrácení peněz.
 

Závěry

 
  • Skutečnost, že Betfair vrátí vaši sázku, pokud je sázka na tiketu nevýherní, by mohla způsobit, že se tento dům vyšvihne na první místo v preferencích sázkařů, zejména proto, že vrácená sázka by se neměla hodit
  • Tato možnost je k dispozici na všech trzích, pro oba typy sázek (pre-live a live) jak na počítači, tak na mobilu
  • Výměnou za nižší konečný kurz bude částka, kterou bude vrácena, pokud pouze jeden výběr na tiketu nevyhraje
  • Částka nebude vrácena, pokud bude zrušen alespoň jeden výběr na tiketu