Vstupenka dne 10. října 2016

Nepochybně zápas dne v kvalifikace mistrovství světa se odehrají mezi Nizozemskem a Francií, ale my jsme sledovali další zápas, abychom ho umístili na tiket dne 10. října 2016.
 

Holandsko – Francie


Začneme ale analýzou té mezi Nizozemskem a Francií. Nizozemci působí dojmem, že svou skromnou hru nezlepšili v předkole ME 2016. Samozřejmě před 3 dny doma porazili Bělorusko 4:1. Pokud by ztratil body s Bělorusy, bylo téměř jisté, že Danny Blind příští rok lavičku "Mechanického pomeranče" nepřevezme. Ani s ním není situace příliš růžová, v první fázi získal ve Švédsku pouze remízu dvěma góly. Autor vyrovnání se Švédskem Wesley Sneijder se zranil s Běloruskem, což pro zápas s Francií znamenalo nejistotu, šance na hraní jsou podle trenéra Blinda poměrně malé. Robben bude v tomto zápase také chybět.
 
Na druhou stranu si ze sebe udělala legraci i Francie v první fázi přípravných zápasů mistrovství světa, která získala pouze bílou remízu v Bělorusku, kde počasí, zvláště v tuto roční dobu, návštěvníkům příliš nepřeje. A před 3 dny začali docela špatně Francouzi, kteří dostali gól z penalty od Bulharů už v 6. minutě. Ve druhém poločase se Francie trefila ještě jednou, konečný výsledek byl 4:1. Není vyloučeno, že Deschamps Pogbu nepodrží, jelikož s výkonem v utkání s Bulharskem není vůbec spokojen. Francouzského trenéra naštvalo ještě víc, že ​​Pogba dorazil na trénink až v sobotu večer. Bacary Sagna se zranil na okraji zítřejšího zápasu proti Bulharsku.
 
Vzhledem k možné absenci Sneijdera v nizozemském týmu, ke které připočítáme absenci Robbena, ale také skromné ​​formě, kterou ukázal v zápase se Švédskem, si myslím, že Nizozemsko v dnešním zápase nevyhraje. | || 539 = ==
 

Švédsko – Bulharsko


Druhý zápas na tiketu 10. října 2016 se hraje ve stejné skupině mezi Švédskem a Bulharskem. Bez Ibrahimoviče na hřišti, který odstoupil z národního týmu po EURO 2016, se Švédové před 3 dny proti skromnému Lucembursku dost trápili, venku vyhráli 1:0, přestože dominovali od hlavy až k patě. Švédové tak mají ve skupině A po remíze v prvním kole s Nizozemskem 4 body. Na druhou stranu, po vítězství více než trápeném na vlastním hřišti před Lucemburskem, skóre 4:3, vítězný gól přišel v prodloužení zápasu, před 3 dny Bulharsko ponížilo Francie, skóre 1:4 . A to i přesto, že otevřel skóre z penalty.
 
V posledních 7 přímých zápasech, hraných v letech 1994-2005, Švédsko vždy vyhrálo bez inkasovaného gólu. Těžko říct, jestli se to stane teď, ale myslím, že Skandinávci, kteří mají výhodu vlastní země, zvítězí. || English: 545
 
ponturi pariuri preliminarii Campionatul Mondial