Vstupenka dne 18. března 2017

58ccdfea47368_1489821674.jpgFotbal, Premiership: Rangers – Hamilton (17:00)


Minulý týden Rangers ztratili Celtic o dva z pouhých 4 bodů v lize, 3 minuty před koncem skóroval Clinton Hill. Poslední domácí výhra Rangers byla také proti Hamiltonovi, který ve Skotském poháru rozbil 6:0 a Garner zaznamenal hattrick. V šampionátu má 6 vítězství z posledních 8 domácích zápasů.

Hamilton je na předposlední pozici, v posledních 4 zápasech byl v šampionátu třikrát poražen, pokaždé venku a pokaždé bez skórování. Z předchozích 6 venkovních zápasů Hamilton utrpěl tolik porážek a vstřelil pouze jeden gól. Skutečnost, že Rangers vyhráli 10 z posledních 11 přímých zápasů v lize, je dalším důvodem, proč si dnes vybrat vítězství pro hostitele. || English: King James Version: ... 1.28

Pont Rangers - Hamilton: Victorie Rangers (1.28)
 

Fotbal, liga I: Viitorul – Steaua (20:30)


V tomto zápase je Viitorul pod tlakem nejen, aby znovu získala svou pozici osamělé vůdkyně, ale také aby dokázala, že již není Steauinou otrokyní. Je to těžký termín, ale většinou pravdivý, protože hráči Steauy zvítězili v posledních 11 oficiálních přímých zápasech, včetně této sezóny, kdy vyhráli pokaždé rozdílem dvou branek.

Budoucnost odstartovala toto play-off bílou remízou doma proti Dinamu. Byli to jediné ztracené body v posledních 6 domácích zápasech Viitorulu. Naopak Steaua vyhrála v první fázi play-off 2:0, přičemž dva góly padl v posledních 5 minutách hry. Steaua přichází po 7 zápasech bez porážky v I. lize a myslím, že to bude osmý.

Pont Viitorul - Steaua: Egal sau Steaua ( 1,29)
 

Tenis, Indian Wells: Carreno Busta - Wawrinka (21:00)


První semifinále Indian Wells Masters Tournament se odehraje mezi Stanem Wawrinkou, favoritem číslo 3, a Pablo Carreno-Busta, který je na 23. místě žebříčku ATP. Po vítězství v prvních dvou zápasech v minimu setů potřeboval Wawrinka v rozhodující sadě tie-break, aby prošel talentovanou Japonkou Nishiokou a Rakušanem Thiemem.

Na druhou stranu také Carreno Busta potřeboval v rozhodující sadě tie-break, aby ve čtvrtfinále porazil Uruguayce Pabla Cuevase, vítěze v Sao Paolo, turnaji konaném na antuce. Carreno Busta měl štěstí na snadné soupeře až do čtvrtfinále, ale to dnes nebude platit.

Wawrinka a Carreno Busta se už potkali dvakrát, pokaždé na antuce. Stane se tak v roce 2013 v Estorilu a v roce 2016 v Ženevě, kde pokaždé zvítězili Švýcaři. Minulý rok Stan prohrál se Španělem pouze 4 hry a teď si myslím, že se stane něco podobného. 551

Pont Carreno Busta - Wawrinka: Victorie Wawrinka (1.25)
 
58cc4b36d8253_1489783606.png