Vstupenka dne 22. března 2017

I dnes je nabídka fotbalových akcí tenká , takže se zaměříme na tenisová kola mužů v prvním kole v Indian Wells.
 

58d2663885e8e_1490183736.jpg
 

ATP Indian Wells: Nishioka – Thompson (17:00)


V prvním kole Indian Wells se Yoshihito Nishioka utká s Jordanem Thompsonem, vítěz bude hrát ve druhém kole s Jackem Sockem, favoritem číslo 13. Od loňského roku byl Nishioka zaznamenán poměrně dobrými výsledky, vyhrál dva challengerové turnaje, ale s dalšími důležitá vítězství. Nyní Japonec viditelně postoupil, minulý týden se dostal do osmého kola turnaje Masters v Indian Wells, kde prohrál v tie-breaku rozhodující sady se Stanem Wawrinkou. Stalo se tak poté, co Ivo Karlovič prošel ve druhém kole a Tomáš Berdych v šestnáctém. Díky tomuto výsledku se Nishioka vyšplhal na 58. místo v žebříčku ATP.

Jordan Thompson naopak odstoupil v prvním kole turnaje v Indian Wells, v rozhodujícím setu proti Kukushkin Cossack. Mezi letošní vítězství Australana patří ta s Davidem Ferrerem, Joao Sousou a Felicianem Lopezem. Thompson je na 79. místě v žebříčku ATP.

Právě před 3 týdny Thompson prohrál ve druhém kole v Acapulcu přímo před Nishiokou, skóre 4-6; 6-3; 0-6. Byl to jediný přímý zápas a teď si myslím, že Japonci vyhrají další vítězství, vzhledem k vynikající morálce, kterou má po turnaji v Indian Wells. || English: King James Version || =: Victorie Nishioka (

Pronostic Nishioka - Thompson: Victorie Nishioka (1.4)
 

ATP Indian Wells: Anderson – Lajovic (21:30)


Druhý tenisový zápas na tiketu 22. března 2017 hrají Kevin Anderson a Dušan Lajovic. Jihoafričan klesl na 74. místo v žebříčku, začátek roku neměl zrovna veselý. Anderson vynechal první Grand Slam roku, v této sezóně odehrál 4 zápasy, vyhrál pouze proti neznámému Italovi Federico Gaio, porážky utrpěl proti Damiru Dzumhurovi, Juanu Martinovi del Potrovi a Steve Johnsonovi. Dušan Lajovič přichází z kvalifikace, kde porazil Gregu Zemlju a Nicolase Kickera. Srb se po vystoupení v Indian Wells vyšplhal na 85. místo žebříčku ATP, když se dostal na osmé místo. A pak přišel Lajovic z kvalifikace, ve většině zápasů začal druhou šancí. Ale předjel Dodiga, Kamkeho, Tiafoea, Feliciana Lopeze a Pospíšila

Dusan Lajovic vine din calificari, acolo unde i-a invins pe Grega Zemlja si Nicolas Kicker. Sarbul a urcat pe locul 85 in clasamentul ATP dupa performanta de la Indian Wells, cand a ajuns in optimi. Si atunci Lajovic venea din calificari, pornind cu sansa a doua in majoritatea partidelor. Acesta a trecut insa de Dodig, Kamke, Tiafoe, Feliciano Lopez si Pospisil.

Vzhledem k opačné formě okamžiku bych se dokonce přikláněl k tomu, že vyhraje Srb. Ale budu opatrnější a na tiketu 22. března 2017 vsadím, že Kevin Anderson nevyhraje s velkým rozdílem.

Anderson - Předpověď Lajovic: Lajovic (+3.5 gameuri):  1.65
 
58d250e927725_1490178281.png