Vstupenka dne 6. dubna 2017

Dnes nemáme bohatou fotbalovou nabídku , tak se zaměřím na jiný sport, výběr tenisových zápasů.

Tenis pro ženy, Charleston: Stosur – Begu (18:00)

Stosurová ji po porážce v Miami nad Halepovou porazila ve třetím kole v Charlestonu 6:1; 6-3 pro Srbku Jelenu Jankovičovou. Sam Stosur prohrál zápas sám o sobě za stavu 1:2 ve druhém setu, ale dalších 5 vyhrál. V minulé sezóně vyhrál Australan na antuce 16 z 21 zápasů.

Irina Beguová, nasazená s číslem 10, začala letošní sezónu senzačně na antuce, když ji porazila 6:0; 6-0 na Cagla Buyucakcay. Ve druhém kole měla velké emoce před Slovenkou Kucovou, kterou porazila 8:6 v tie-breaku rozhodující sady poté, co první set připadl Slovence. Nutno podotknout, že Begu měl na hardu famózní začátek roku 2017 se dvěma vítězstvími v 11 zápasech. Loni Begu vyhrál 13 z 18 zápasů na antuce.

Upřímně řečeno, stále nevidím, že by Begu vyhrávala před hráčem, který je v žebříčku výše, jako je ona, a zde mám na mysli rok 2017. Zejména s ohledem na dosavadní špatnou sezonu, ale také na velké potíže, se kterými jsme se setkali v zápase předchozího kola. . Na druhou stranu Stosur neměl s Jankovičem žádné problémy a nemyslím si, že se to stane ani proti Begu.

Most Stosur – Begu: Victorie Stosur (1,62)

Tenis pro ženy, Charleston: Lucic-Baroni - Bertensová (21:00)

Zdá se, že chorvatská hráčka Mirjana Lucic-Baroni objevila svůj nejlepší tenis za poslední roky své kariéry. Semifinalistka Australian Open v Chorvatsku je na žebříčku WTA na 23. místě. Sezónu začala na antuce váhavě, 3setovým vítězstvím proti Aleksandrei Krunicovi, světovému 132. Pak přišlo jasné vítězství nad Němkou Monou Barthel, na 88, skóre 6-3; 6-2. Z 12 zápasů odehraných v minulé sezóně na antuce vyhrála Lucic-Baroni 8, přičemž nejdůležitější vítězství měli Mladenovic a Babos.

Bertensová zahájila sezónu na antuce vítězstvím v minimu setů, skóre 6-2; 7-5 proti Ukrajince Kateryně Bondarenko, Nizozemka má celkem dobrou úspěšnost v prvním podání. Loni se Bertensová dostala na Roland Garros do semifinále s bilancí 17 výher a 5 proher.

Lucic-Baroni a Bertensová se potkaly v roce 2015 na US Open, Nizozemka vyhrála ve 3 setech poté, co byla vedena. Vzhledem k loňským výkonům na Holanďanově antuce, ale také vítězství bez emocí ve druhém kole si myslím, že Bertensová v tomto zápase vyhraje alespoň jeden set. || English: 547

Most Lucic-Baroni – Bertensová: Bertensová (+1,5 sady): 1,44