Vstupenka dne ze 4. dubna 2017

Dnes jsem sledoval dva zápasy z vrcholné šampionáty, nedávné výsledky formací mě nutí orientovat se na určitou prognózu.
 

58e36d5866fe2_1491299672.jpg
 

Fotbal, Premier League: Burnley – Stoke (21:45)


Přestože je mezi Stoke a Burnley 5 týmů, vzdálenost mezi nimi je pouhé 4 body ve prospěch Stoke. V 15 letech Burnley zcela neunikl obavám z degradace. Přestože si na svém hřišti vede velmi dobře, v předchozích 7 zápasech Premier League získal 16 bodů. V posledních dvou takových fázích se Burnley setkalo s prvními dvěma, Chelsea a Tottenhamem, získalo bod proti "modrým" a prohrálo 0:2 s Tottenhamem. Ve skutečnosti v 5 z předchozích 6 domácích zápasů Burnley v lize padly maximálně dva góly.
 
Na druhou stranu Stoke je v první polovině tabulky, ale pokud se mu na vlastním hřišti daří, venku se mu daří velmi špatně. Stačí říct, že za poslední 4 takové zápasy Stoke ani jednou neskórovalo. Pravda, dva ze soupeřů byli Tottenham a Manchester City, zatímco další dva byli West Bromwich a Leicester.
 
V kole Stoke porazilo Burnley 2:0, oba góly padly v prvním poločase. V posledním přímém setkání s Burnley jako hostitelem byla zaznamenána bílá remíza. Mimochodem, oba týmy jsou docela skoupé na mezery, když se setkají, a myslím, že se to stane dnes večer.
 
Burnley Bridge – Stoke: Méně než 2,5 gólu (1,55)
 

Fotbal, La Liga: Betis – Villarreal (22:30)


V polovině tohoto týdne se hraje 30. kolo La Ligy. O Villarrealu se dá říci, že se rozloučil s Ligou mistrů, vzdálenost od Atlética Madrid a Sevilly, okupantů 3. a 4. místa, je 10 bodů. „Žlutá ponorka“ přichází po dvou porážkách, soupeři jsou Las Palmas a Eibar. Čtyři výhry, tři remízy a jedna porážka je bilance Villarrealu za posledních 8 mistrovských výjezdů.
 
Betis je na 15. místě, téměř jistá záchrana. V roce 2017 tým získal pouze 3 vítězství a ta proti Leganes, Malaga a Osasuna, týmům, které jsou v současné době níže než Betis. Vítězství, dvě porážky a 3 remízy je bilance Betisu v posledních 6 domácích zápasech.
 
V kole Villarreal porazil Betis 2:0, střelci byli Trigueros a Soriano. V poslední konfrontaci s Betisem jako hostitelem byla remíza dvěma brankami. Ani dnes si nemyslím, že se hostitelský tým prosadí, vzhledem k aktuální formě, ale i k tomu, že se „žluté ponorce“ při cestování daří.
 
Pont Betis – Villarreal: Egal sau Villarreal (1,42)
 
58e3698842a34_1491298696.png