Tiket dne se tvoří na bezpečnější sázce v oblíbených zápasech!

Dnes budu hrát dvojku, která, jak doufám, bude opět vítězná. Po včerejším double tvořeném výhrami španělských celků Sevilly a Bilbaa dnes zkusím double s kvótou vytvořenou na jediné zápasy v Ligue 1 a LaLize. A tentokrát půjdu znovu do oblíbených, ale na jiný typ sázky zvolený také na NetBet.

Pojďme se střídat. Villareal má dnes snadný zápas. Villareal je na pátém místě, což je místo, které mu aktuálně zajišťuje přímou přítomnost ve skupinách Evropské ligy. O 5. a 6. místo je ale tvrdý boj, o tři místa bojují tři týmy, Villareal, Bilbao a Sociedad. Vzhledem k tomu, že Villareal hraje další fázi v Barceloně, jejich jedinou možností pro zápas s Gijonem je vítězství. Možná to bude komplikovaný zápas, zvlášť když je Gijon v těžké situaci. Gijon je na prvním místě sestupující, šest bodů od Leganes, ale jen čtyři fáze před finále. Boj v LaLize je spíše o přední místa. Sestupující týmy jsou dobře známé, Gijon, Granada a Osasuna už matematicky sestoupili. Místo toho mají Barca a Real svůj boj o titul. Atletico a Sevilla bojují o třetí místo a Villareal, Bilbao a Sociedad bojují o místa v Evropské lize. V turné Villareal vyhrál v Gijonu 3-1. Gijon si zde nárokovat nemůže, tím spíše, že tým má na kontě sérii sedmi po sobě jdoucích zápasů na stadionu Ceramica ve Villarealu, ve kterých získal jediný bod. V sázce, kterou jsem zvolil, stačí Villarealu vyhrát jeden poločas, ale myslím, že zápas vyhraje.

V dalším zápase na tiketu zvolím stejný typ sázky, konkrétně Lyon vyhrát alespoň jeden poločas v zápase v Angers, na stadionu Jean-Bouin . Angers nebudou moci počítat s Andreu, Martinezem a Saihim a Lyon s Lacazettem, nejdůležitější absencí dnešního zápasu. Přestože Lacazette bude chybět, a je hlavním střelcem týmu, 24 gólů v Ligue 1, Lyon se může spolehnout na Tolisso, Valbuena a Fekir, spíše ofenzivní trio. V tuto chvíli má Angers 39 bodů, o sedm bodů více než Dijo, tým, který je na místě play off. Ale nemyslím si, že Angers vstoupí do sestupové zóny, stále je za tím dost týmů, Metz, Lorient, Caen. Je možné, že Angers dosáhne pěti porážek za sebou, má na kontě už čtyři porážky a je možné, že tým bude po vítězství v semifinále Francouzského poháru 2:0 s Guingampem unavený. Lyon vyhrál dvě po sobě jdoucí vítězství s Angers, 2:0 v této sezóně a 3:0 v minulé sezóně venku na tomto stadionu. Momentálně je Lyon na pátém místě, ale tým potřebuje body do boje o Evropskou ligu, boj, který svádí proti Bordeaux a Marseille. Je možné, že Lyon začne tuto soutěž milovat, zvláště když se v této sezóně dostal do semifinále, kde bude hrát s Ajaxem, a má velké šance na finále a proč nevyhrát i Evropskou ligu.
5903197c9d2d6_1493375356.png

Tak vysoké šance pro Lyon a Villareal vyhrát tyto zápasy. Ale pro větší jistotu Vsadím se, že oblíbené týmy vyhrají alespoň jeden poločas, kurz 1,28 na Villareal, kurz 1,58 na Lyon. Celkový kurz 2,03, na který můžete vsadit NetBet.