Vstupenka dne Liga I 20. března 2017

ACS Poli - Voluntari (18: 00) || | 535

Printre cele 8 echipe din play-out, Voluntari se afla pe locul 4, iar ACS Poli pe 7, distanta dintre ele fiind de 6 puncte. Daca va castiga insa, formatia banateana va urca pana pe pozitia a cincea. Timisorenii au inceput in forta play-outul, castigand cu 2-1 la Botosani. Gazdele deschideau scorul in minutul 17, Marius Croitoru egaland 5 minute mai tarziu. Seroni inscria golul victoriei din penalty la jumatatea reprizei secunde. In mod curios, ACS Poli este neinvinsa in ultimele 5 meciuri din Liga 1 de pe teren propriu, obtinand 3 victorii si doua remize.

Voluntari doma remizovali v první fázi play-out, skóre 1:1 s Pandurii. Gabriel Deac zahrál v 26. minutě nádhernou střelou přímo před branku, ale jeden z obránců hostí se v poslední chvíli vyškrábal na roh. Z posledních 5 cest v lize I získali Voluntari dva body: s Pandurii a Steaua.

V základní části vyhrála Temešvár doma proti Voluntari 1:0. Gól vstřelil ve 37. minutě Doman z penalty, vyloučený Cernat z hostů v poslední minutě prvního poločasu. Ve skutečnosti ve všech 3 přímých setkáních s ACS Poli jako hostitelem došlo k vyřazení. Dnes však věřím, že Temešvár neprohraje, vezmeme-li v úvahu dobrou formu na svém vlastním hřišti.

Tip ACS Poli – Dobrovolníci: ACS Poli nebo rovný (1.45)

Pandurii – CSM Iasi (20:30)

Poté, co dokončil základní sezónu na kolenou, utrpěl 4 porážky v řadě, vstřelil jeden gól, zde ten v první fázi play-out Pandurii remizoval s Voluntari. Domácí otevřeli skóre ve 26. minutě, o 10 minut později vyrovnal Surugiu. Tři remízy a tolik porážek je bilance Pandurů v posledních 6 zápasech I. ligy na vlastním hřišti. Pandurii je tedy v play-out na šesté pozici.

Na druhou stranu CSM Iasi je v play-out na 2. místě a zatím nemá žádné emoce ohledně sestupu. V prvním kole Moldavané doma porazili Concordii Chiajna 3:1, dvakrát se trefil Andrei Cristea. V posledním tripu se Iasi prosadil proti Voluntari, skóre 1-0. Nicméně Iasi má pouze dvě vítězství v posledních 12 venkovních zápasech v lize 1 a skóroval v posledních 4 takových zápasech.

V základní části skončily Pandurii a Iasi remízou na hřišti Gorj, skóre 1-1. Vasile Gheorghe otevřel skóre pro Iasi na konci první hodiny hry, Negrut vyrovnal 10 minut před koncem. Bylo to jediné z předchozích 8 přímých setkání, ve kterém hostitelský tým bez ohledu na jeho název nevyhrál. Ve 3 z posledních 4 přímých zápasů jako hostitel vstřelil Pandurii alespoň 3 góly. Teď si nemyslím, že se to stane, ale myslím si, že Iasi nevyhraje bez inkasovaného gólu. To se stalo pouze proti Chiajna a Voluntariului, Pandurii prohrál 4 zápasy bez skórování na vlastním hřišti, ale 3 byl proti týmům play-off.

Pont Pandurii - CSM Iasi:CSM Iasi nu castiga fara sa primeasca gol ( 1,4)