Black Friday la pariuri sportive

Po přestávce způsobené mezinárodními zápasy je znovu v platnosti mistrovství Evropy, aby se mohlo soutěžit v poslední etapy letošního roku. Na nejvyšší šampionáty i na ligu I se sázkové kanceláře zaměřují na různé propagační akce a mnohem vyšší kurzy.


1. Kurz 10,0 na minimálně 3 góly v utkání Bayernu Mnichov


Zítra, 18. listopadu, od 16:30, se lídr Bayernu Mnichov střetne doma s Augsburgem, čekáme Jsme velmi úspěšný. Podle našeho názoru nejlákavější akce Black Friday pro sportovní sázení pochází z tohoto online domu, který vám nabízí kurz 10,0 na vstřelení alespoň 3 gólů ve hře. Nárok na nabídku mají ti, kteří se zaregistrují v online domě pomocí kódu „COTA10“.


5a0fbc5af2fb5_1510980698.png


Pokud provedete první vklad prostřednictvím Skrill nebo Neteller, nebudete mít nárok na promo akci. Maximální sázka je 40 Kč. Můžete vsadit předživou nebo live sázku, ale pouze na tiket. Pokud se stane vítězem, bude vám vyplacena hotovost podle skutečných kurzů na stránce, zbytek výher obdržíte jako bonus. Pokud nebude vítěz, obdržíte zpět dvojnásobek vkladu, až 80 lei, také jako bonus.


O bonusu

Bude přidělen do 48 hodin od konec zápasu, který musí být zapsán do 7 dnů od připsání kreditu. V případě vítězné sázky musí být vržena 4krát s minimálním kurzem 1,6 a v případě nevýherní sázky 6krát se stejným minimálním kurzem. V případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 1,6. Sázky Simple Forecast / Tricast na koňské dostihy nebo Handicap a Under / Over nejsou způsobilé pro spuštění.


Statistici favorabile pronosticului

·         In 4 din cele 5 partide de pe teren propriu ale bavarezilor au fost marcate minim 4 goluri

·         In 3 din precedentele 4 deplasari din Bundesliga ale lui Augsburg au fost marcate minim 3 goluri

·         In ultimele 5 intalniri directe cu Bayern Munchen ca gazda au fost marcate cel puutin 3 reusite


Jak to mám udělat?

1. Zaregistrujte se online doma pomocí kódu "COTA10"

2. Vsaďte si, že v zápase mezi Bayernem Mnichov a Augsburgem padne více než 2,5 gólu

3. Pokud je tip vítězem, získáte maximálně 400 lei

4. Pokud nebude vítěz, získáte zpět dvojnásobek vkladu, až 80 lei


2. Výrazně zvýšená kvóta pro vítězství PSG 


V sobotu večer od 18:00 se PSG střetne doma s Nantes, || | 550 == = tato sázková kancelářaceasta casa de pariuri nabízí vám kurz 10,0 na vítězství Pařížanů. Do promo akce se mohou přihlásit ti, kteří se zaregistrují na domovské stránce online do okamžiku zápasu. Po registraci provede vklad a poté vsadí na vítězství PSG. Maximální vklad je 50 lei. Pokud je sázka vítězná, peněžní výhra odpovídající běžnému kurzu bude okamžitě vrácena, takže zbytek výhry bude připsán maximálně do 24 hodin. Pokud Pařížané nevyhrají, obdržíte registrační bonus. Pokud obdržíte sázku bez rizika, bude první sázka vrácena, pokud nebude výherní. Bonus musí být vržen 5krát s minimálním kurzem 1,5 za maximálně 30 dní.


thumb_5a0fbc872b96e_1510980743.png


Daca echipa gazda va invinge, bonusul trebuie rulat de 3 ori la o cota minima de 1.5 in termen de 7 zile. In cazul in care vei primi pariul fara risc, primul pariu va fi rambursat daca va fi necastigator. Bonusul trebuie rulat de 5 ori pe cote minime de 1.5 in cel mult 30 zile.


Předvídatelné statistiky

· PSG je lídrem šampionátu

· PSG vyhráli všechny domácí zápasy v lize

· Pařížané vyhráli posledních 9 přímých domácích zápasů v Ligue 1


Jak to mám udělat?

1. Zaregistrujte se u této sázkové kanceláře

2. Vsaďte si před živým přenosem na vítězství PSG v zápase s Nantes

3. Pokud vyhraje, získáte maximální bonus 500 lei

4. V případě nevýherní sázky obdržíte uvítací bonus


3. Kurz 10,0 na mnoho úspěchů v zápase PSG


Velmi dobrá nabídka na černý pátek pro sportovní sázení pochází z tohoto online domu || | 567 == =, který nabízí kurz 10,0, aby v zápase mezi PSG a Nantes vstřelil alespoň 3 góly. Nárok na nabídku mají ti, kteří se zaregistrují v online domě pomocí kódu „COTA10“. Vklady Skrill nebo Neteller nejsou způsobilé pro propagaci. Maximální sázka je 40 Kč. Pokud se stane vítězem, bude vám vyplacena hotovost podle skutečných kurzů na stránce, zbytek výher obdržíte jako bonus. Pokud nebude vítěz, obdržíte zpět dvojnásobek sázky, až 80 lei., care ofera cota 10.0 pentru ca in meciul dintre PSG si Nantes sa se marcheze cel putin 3 goluri. Eligibili la oferta sunt cei care se vor inregistra la casa online utilizand codul “COTA10”. Depozitele prin Skrill sau Neteller nu sunt eligibile la promotie. Miza maxima a pariului este 40 Kč. Daca acesta va fi castigator, vei fi platit cash conform cotelor reale de pe site, restul castigului urmand a-l primi sub forma de bonus. In cazul in care nu va fi castigator, vei primi dublul mizei inapoi, pana la 80 lei.


5a0fbcacb68a6_1510980780.png


O bonusu

Bude udělen maximálně do 48 hodin od konce zápas, běžet do 7 dnů od zapůjčení. Pokud je sázka vítězná, musí být vržena 4krát s minimálním kurzem 1,6, a pokud není 6krát se stejným minimálním kurzem. V případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 1,6. Sázky Simple Forecast / Tricast na koňské dostihy nebo Handicap a Méně / Více nejsou způsobilé pro běh.


Statistici favorabile pronosticului

·         In 4 din cele 5 partide de pe teren propriu ale celor de la PSG au fost marcate minim 3 reusite

· Ve stejných 5 zápasech vstřelili Pařížané 20 gólů

· Ve 3 z předchozích 4 přímých setkání s PSG jako hostitelem v Ligue 1 byly vstřeleny alespoň 3 góly


Jak to mám udělat?

1. Zaregistrujte se doma online pomocí kódu „COTA10“

2. Vsaďte si na to, že v zápase mezi PSG a Nantes padne více než 2,5 gólu

3. Pokud je tip vítězem, získáte maximálně 400 lei

4. Pokud nebude vítěz, obdržíte zpět dvojnásobek vkladu, až 80 lei


4. Kurz 5,00 na vítězství Barcelony


Lídr Barcelony by měl mít v sobotu snadný trip a od 17:15 bude hrát s Leganes. Jistě mnozí vidí jasné vítězství Katalánců, tato sázková kancelář láká je a nabízí kurz 5,00 na vítězství pro tým trénovaný Ernestem Valverdem. Nárok na promo akci mají uživatelé, kteří se zaregistrují do času zápasu pomocí kódu ZFBN77.


thumb_5a0fbcd783e0f_1510980823.png


Po registraci vsaďte před živě na vítězství Barcelony v zápase s Leganes. Maximální vklad pro zvýšený kurz je 50 lei, což znamená, že pokud Barcelona zvítězí, vyhrajete maximálně 250 lei. Váš vklad je vrácen v hotovosti, takže zisk může být připsán ve formě sázky zdarma. Musí být spuštěna maximálně do 30 dnů za minimální sazbu 1,2. V případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Jak sázka na vítězství Barcelony, tak sázka využívající sázku zdarma musí být uskutečněna z trhu sázkových kanceláří.


Předvídatelné statistiky

· Barcelona vyhrála 7 z posledních 7 venkovních zápasů v La Lize

· V minulé sezóně Barcelona porazila Leganes venku 5:1


Cum procedez?

1. Zaregistrujte se u sázkové kanceláře pomocí kódu ZFBN77

2. Vsaďte si před přímým přenosem na vítězství Barcelony v zápase s Leganes

3. Pokud je sázka vyhrána na účtu, obdržíte maximálně 250 lei

4. Sázky musí být umístěny na trhu sázkových kanceláří


5. Vyhrajte dvě sázky zdarma sázením na evropské poháry


Tento víkend se bude hrát mnoho silných zápasů, zmiňme zápas mezi Arsenalem a Tottenhamem, AS Řím a Laziem, Neapolí a AC Milán nebo Atlético Madrid a Real Madrid. Ti, kteří chtějí vsadit na tyto zápasy nebo jiné zápasy v nejvyšších ligách nebo dokonce v první lize, by měli obrátit svou pozornost na tuto sázkovou kancelář, která představuje akci, která se vám bude líbit , která nabízí dvě sázky zdarma, pouze pokud podáte několik sázek. Všichni uživatelé mají nárok na akci. Minimální kurz každé sázky musí být 1,6 a minimální sázka 50 lei. Pokud si nejste jisti, jaké předpovědi umístit, můžete se podívat na "


5a0fbcfc3997e_1510980860.png


Fiecare dintre cele doua freebeturi are valoarea de 50 lei, pentru a le putea obtine trebuind sa plasezi minim 5 pariuri din La Liga, Premier League, Serie A si/sau Liga I. Cota minima a fiecarui pariu trebuie sa fie 1.6, iar miza minima 50 lei. Poti consulta “ tiket dne". Nezapomeňte se přihlásit do promo akce, abyste měli jistotu, že dostanete zadarmo, registraci lze provést do noci 21. listopadu do 1:59. Sázky zdarma budou uděleny maximálně do 48 hodin od konce promo akce a musí být vsazeny do 7 dnů. Sázka musí mít minimální kurz 2,00, v případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 2,00.


Jak mám postupovat?

1. Pokud nemáte účet u sázkové kanceláře, otevřete si jej nyní

2. Uzavřete alespoň 5 sázek na alespoň jeden z výše uvedených šampionátů

3. Bez ohledu na výsledky obdržíte dvě volné sázky


6. Získejte denně sázku zdarma v 1. lize


Pro 18. kolo tato sázková kancelář nabízí propagační akce na 3 zápasy. Jde o CSU Craiova vs Juventus Bukurešť, Dinamo vs CFR Cluj a Voluntari vs Viitorul. Pro každou ze 3 sázek máte možnost vyhrát sázku zdarma v hodnotě 15 lei. Chcete-li to provést, musíte vložit alespoň 50 lei pomocí bonusových kódů LIGA11811, pokud chcete vsadit na zápas mezi Craiovou a Juventusem, LIGA11911 pro umístění sázky na zápas mezi Dinamem a CFR Cluj, respektive LIGA12011 pro sázku na zápas mezi Voluntari a Viitorul


thumb_5a0fbd1d1e2e8_1510980893.png


Po provedení vkladu (vkladů) vsaďte před živou sázku na zápas (y) odpovídající kódu použitému pro vklad. Minimální sázka je 50 lei a minimální sázka je 1,75. Handicap a DNB sázky (refundace remízy) nejsou v rámci akce zohledněny. Po provedení sázky před živým přenosem obdržíte 15 lei sázku zdarma, kterou můžete umístit živě na stejný zápas. Každá sázka zdarma musí být vsazena s minimálním kurzem 2,00, maximální výhra je 75 lei.


Jak mám postupovat?

1. Pokud nemáte účet u sázkové kanceláře, otevřete si jej zde

2. Vložte alespoň 50 lei zadáním kódu odpovídajícího zápasu, na který chcete vsadit

3. Umístěte předživou sázku ve výši alespoň 50 lei na zápas (y), na který jste vložili

4. Získaná sázka zdarma musí být umístěna živě na stejný zápas


7. Získejte sázku zdarma pro sázky 1. ligy


In cazul in care urmaresti cu interes meciurile din Liga 1, poate reusind chiar sa generezi profit pariind pe ele, nu ar trebui sa ratezi promotia na tuto sázkovou kancelář, která vás odmění sázkou zdarma 20 lei, pokud uzavřete 4 sázky z této fáze. Minimální hodnota každé sázky je 40 Kča minimální kurz je 1,7.


thumb_5a0fbd3922864_1510980921.png


Tyto 4 sázky můžete podat i na stejný zápas, živě nebo před živým přenosem, ale na různé a jednotlivé varianty na tiketu. Bez ohledu na výsledek svých sázek vyhrajete sázku zdarma, která bude připsána ihned po vyhodnocení poslední způsobilé sázky. Sázka zdarma musí být vsazena do 7 dnů od připsání a lze ji vsadit na jakoukoli sázku / tiket.


Jak mám postupovat? || Česky 627

1.       Pokud nemáte účet u sázkové kanceláře, zaregistrujte se zde

2. Podejte 4 sázky z této fáze ligy I podle podmínek, sázky mohou být i ze stejného zápasu

3. Obdržíte sázku zdarma ve výši 20 lei bez ohledu na výsledek vašich sázek