Bonus de inregistrare marit pe perioada Campionatului Mondial

S ohledem na mistrovství světa, které brzy začnecase de pariuri představuje propagační akce k přilákání nových zákazníků. To je také případ Fortuna, která se nevztahuje na konkrétní zápas nebo zvýšenou kvótu, ale na bonus za registraci. Pokud to byla dosud sázka bez rizika v hodnotě 300 lei, během mistrovství světa se zvýší o 100 lei.


5b20cd9749860_1528876439.jpg


Co musím udělat?

Esti eligibil pentru acest bonus doar daca te vei inregistra la Fortuna z níže uvedených odkazů do 15. července, 23:00. Poté proveďte vklad jakýmkoliv způsobem, kterým chcete vložit první živou sázku nebo předživou sázku, samostatně na tiket,, která může být z jakéhokoli sportu a s jakýmkoliv kurzem. Pokud je tato sázka vítězná, bonus bude spotřebován, ale pokud sázka nevyhraje, bude vrácena celá částka až do výše 400 lei. || | 540


Bonusul trebuie rulat de 6 ori pe o cota minima de 1.5, než bude možné jej vybrat. Tento registrační bonus se zvýšil během mistrovství světa vyprší po 7 dnech z kreditu, maximální datum, do kterého musí být vržen (sázka, aby byla potvrzena), je 23. července 23 : 59.


Souhrn


Vaše výhry nebo sázky bude vráceno >>>