Bonus garantat de 400% oferit doar in aceasta saptamana

V těchto dnech sázková kancelář || | 534 Netbet připravil překvapení pro ty, kteří se zaregistrují.
 
Je pravda, že Netbet těží z největšího bonusu v Česká republika: 1 500 lei poskytnutých ve 4 splátkách. Pro ty, kteří si nechtějí nebo nemohou dovolit alokovat tak velké množství peněz, se další nabídka dokonale hodí k další nabídce. Toto je 400% bonus až do výše 200 lei, bonus, který lze získat pouze do 26. června.
 

Jak získám tento bonus?


Vše, co musíte udělat, je zaregistrovat se na Netbet pomocí kódu BONUS200 a poté provést bonus ve výši alespoň 50 lei a první sázku po registrace, abyste měli sázku 50 lei a abyste byli umístěni před přímým přenosem a sami na tiket na fotbalový zápas. Nemyslíme si, že je nutné upřesňovat, protože z výše uvedeného lze odvodit, že ti, kteří se zaregistrují na Netbet pomocí tohoto bonusového kódu, nebudou mít nárok na uvítací nabídku 1 500 lei.
Imagine 1
 
Můžete vsadit pouze na konečný výsledek (1 X 2) fotbalového zápasu, s minimálním kurzem 1,1. Hotovo musí být do neděle 26. června. Vezměte prosím na vědomí, že z důvodu zneužití promo akcí nebudou vklady prostřednictvím virtuálních peněženek Skrill a Neteller brány v úvahu. Na tuto promo akci mají nárok pouze hráči s rumunskou zemí pobytu.
 
Bez ohledu na konečný výsledek zápasu vyhrajete bonus 200 lei. Je možné vsadit vyšší než 50 lei, ale maximální udělený bonus je 200 lei. Pokud však provedete Cash Out (stáhnete výhru/prohru ze sázky před koncem zápasu nebo dokonce před jeho začátkem), bonus 200 lei již nebude udělen.
 

Jaké jsou provozní podmínky bonusu?


Maximálně do 48 hodin od konce zápasu bude bonus připsán na účet. Musí být vsazen a vypořádán do 7 dnů na jakoukoli sportovní událost. Bonus musí být hozeno 6krát při minimální rychlosti 1,6. V případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 1,6. Jinými slovy, abyste dokončili bonus a mohli si vybrat částku peněz, musíte umístit 1 200 lei (200 * 1,6). Samozřejmě, během této doby můžete uzavírat sázky s kurzem menším než 1,6, ale nebudou se počítat do převrácení.
 
Vezměte prosím na vědomí, že více sázek podaných na stejnou událost nepřispěje k požadavkům na převrácení. Navíc tato technika sázení může vést ke zrušení bonusu. Také jednotlivé sázky na tiket Forecast / Tricast na dostihy s handicapem nebo Under / Over nebudou brány v úvahu. V případě vícenásobného tiketu se počítá jakýkoli typ sázky, pokud splňuje požadavek na minimální kurz.