Like Wheels!

tento text. Konečně to vypadá, že v letošní sezóně se Ferrari stěhuje! Dobrý start prvních 3 etap Velkého cirkusu pokračoval i v ruské etapě, což dokázalo, že nešlo jen o slámu. Bez muže na stupních vítězů zatím žádný závod, navíc Sebastian Vettel už vyhrál dvě vítězství! To je pro Italy dobré! Dobře, že to nebylo mnoho let! Vetel a Räikkönen "udělali" první startovní rošt na startu závodu, což se u dvou jezdců Ferrari nestalo od doby, co jsem ještě hrál fotbal, tedy celou věčnost! 😜 Sezóna F1 je na začátku, ale show je oznámeno! Doufám, že to budu mít až do konce! Prostory jsou nám nakloněny: Lewis Hamilton a Sebastian Vettel, podle mého názoru jediní jezdci s rodokmenem a potenciálem nabídnout divákům show, oba mají „v ruce“ vozy výrazně výkonově vyrovnané, alespoň v tuto chvíli. Hamilton už několik let čeká „na zatáčce“ na Vettela, dalšího „sůl a pepř“ jezdce, se kterým může cítit „boj“ na okruhu, mimo týmové strategie a úkoly, jako za starých časů, kdy závodění vydělávalo. více na trati než v boxech. A jak bychom mohli čekat něco jiného než show, když oba mají za týmového kolegu Fina - Valtteriho Bottase a Kimiho Räikkönena - o Finech se říká, že "berou plyn" až když motor zhasne! 👏 A není tomu tak jen slova! Jména jako Tommi Makinen, Juha Kankkunen, Ari Vatanen, Marcus Gronholm, Keke Rosberg, Mika Hakkinen, Mika Salo, Heikki Kovalainen byla všechna zabarvena v době motoristického sportu, ať už šlo o mistrovství v rally nebo mistrovství formule 1. jména - výše uvedené jsou jen částí – pocházejí z národa s více než 5 miliony obyvatel! To znamená soustředěný talent a zjevnou chuť na rychlost! Upřímně jsem nikdy nepochopil, jak tohle můžou míchat s vodkou! 😂😂 Jeviště v Rusku mohlo být tentokrát jen Finem - Valtteri Bottasem, protože Rusko je pro They jako druhý domov. Stupně vítězů obsadili dva jezdci Ferrari a to potvrzuje skutečnost, že kozí kůň v letošní sezóně konečně našel „podnos s uhlíky“!
Po fotbalové stránce se pomalu stahuje opona na velkých evropských šampionátech. Bayern Mnichov po nešťastném období konečně našel „službu Volkswagenu“ a po dvou hodinách jízdy na rampě si odtamtud odnesl mistrovskou trofej! Další na řadě jsou Chelsea, Juventus, Real Madrid a AS Monaco. Možná to nebude v tomto pořadí, ale týmy si jsou na 99% jisté, že budou! 😎 Hustota fotbalistů Chelsea; vlnový hřeben, na který Juve vylezl; způsob, jakým to Real Madrid dostává v 11m, když to potřebuje😬 a rozpoutaný útok AS Monaco, to by byly, velmi stručně, argumenty a velký zázrak toho, že se ostatní objeví "proti" až do konce sezóny!
          Minivacanta de 1 mai mi-a adus din partea “gazduitorului” pariurilor mele un freebet de 10Kč. Asta imi poate “afecta” experimentul meu asa ca voi incerca sa “rezolv” aceasta situatie inopinata😜 si voi plasa un pariu in afara rundelor mele. Daca Zizou nu-i da prea mare credit lui Isco, el stie de ce, ei bine eu ii dau! Chiar daca nu va marca in acest meci-merita un freebet din partea mea!💥
 

5908bd014d5d7_1493744897.png

 
Dobře, teď, když jsem se zbavil sázky zdarma, pokračuji v kolech. 15. kolo: Na začátku mám 12,6 Kča „akademická čtvrtina“ pro toto kolo bude 3,15 Kč.
 
5908bd7891ba4_1493745016.png

"Rozbiju" je 😂 takto:
 
5908bdb1d1b80_1493745073.png

Cíl dosažený v 15. kole:
- Ani jsem dnes neinvestoval nijak extra!
- Na začátku kola jsem nevložil více než čtvrtinu dostupné částky.
Dnes jsem byl disciplinovaný! Buďte stejní! 👍

P.S .: Ano, v Cismigiu mluvíme také o motoristickém sportu! Řekl jsem vám, že všichni víme! 😂😂 Asi vám nemusím říkat, že většina z nás tady sympatizuje s Kimim Räikkönenem z důvodu věku, blížící se naší nové době 😂 tak jako jsme byli v motoGP, jsme a budeme většinou obdivovatelé“ tatucu 'Rossi', i když se nám líbí i styl "all-in" Marca Marqueze! ⁇