Calificarea FCSB este cotata cu 30

Sen FCSB o dlouhé kariéře v Evropské lize je oprávněný, protože náš tým před týdnem porazili doma Lazio 1:0. Aby se zbavili většiny emocí ohledně kvalifikace, měl by FCSB dnes večer skórovat, v takovém případě musí ti líní vstřelit alespoň 3 góly, aby šli do optimalizací Evropské ligy. Sázková kancelář Betfair nás láká vsadit si na kvalifikaci studentů vyškolených Nicolae Dica, v tomto smyslu představuje kurz 30,0.


5a8ecd17a0774_1519308055.jpg


Co Musím udělat? Poté provede vklad, aby mohl podat první předběžnou a jedinou sázku na tiket na trhu sázkových kanceláří na skutečnost, že se FCSB kvalifikuje do osmé Evropské ligy. Kvalifikace FCSB je nabízena s 30, maximálně 5 lei, které se kvalifikují na povýšení. Pokud vsadíte více, rozdíl bude souviset s běžným kurzem na webu, který je aktuálně 2,62.


Eligibili sunt cei care se vor inregistra la Betfair pana la ora meciului (joi, 20:00) utilizand codul ZFBNBC. Efectueaza apoi un depozit pentru a putea plasa un prim pariu pre-live si singur pe bilet de pe piata Sportsbook pe faptul ca FCSB se va califica in optimile Europa League. Calificarea FCSB este cotata cu 30, maxim 5 lei calificandu-se la promotie. Daca vei miza mai mult, diferenta se va raporta la cota normala de pe site, care in acest moment este 2.62.


Despre recompensa


In cazul in care FCSB va avansa in optimile Europa League vei primi instant cash castigul conform cotei normale (13.1 lei), in vreme ce restul (136.9 lei) ti se va credita sub forma de freebet in maxim 48 ore de la incheierea partidei. Pariul folosind freebetul trebuie plasat si el din piata Sportsbook, la fel ca pariul pe calificarea FCSB. Freebetul trebuie utilizat in termen de 30 zile de la creditare pe o cota minima de 1.2. In cazul unui bilet multiplu fiecare selectie trebue sa aiba cota minima 1.2.

Souhrn

· , zadáním kódu ZFBNBC

· Uzavřete první sázku před živým přenosem na kvalifikaci FCSB v duelu s Laziem

· Maximálně 5 lei se kvalifikuje pro zvýšený kurz 30,0

· Pokud je sázka a vítěz, bude vám připsána peněžní výhra podle normálního kurzu a zbytek, až do výše 150 lei, získáte jako sázku zdarma do maximálně 24 hodin od konce hry

· Ne více než 30 dní musí být sázka zdarma vsazena s minimálním kurzem 1,2

· Sázka na kvalifikaci FCSB i sázka zdarma musí být uskutečněna z trhu sázkových kanceláří || |Propagace, která stojí za zvážení