O mistrovi může být rozhodnuto dnes v Premier League

Zajímavý zápas dnes v Premier League . Řeč je o zápase mezi Chelsea a Manchester City. Dnes se může rozhodnout, zda lze Chelsea považovat za šampiona s mnoha etapami před sebou, nebo má Manchester City šanci přiblížit se Chelsea a odložit výsledek.

Manchester City je aktuálně na čtvrtém místě. Guardiolův tým v této sezóně nedoufá v titul, já ale doufám alespoň v umístění na stupních vítězů, místo, které by mu v příští sezóně přineslo přímou účast ve skupinách Ligy mistrů. Guardiola pro tento zápas nemůže počítat s Gabrielem Jesusem, Gundoganem, Sagnou. Důležité absence, které budou určitě cítit v dnešním zápase, hře, která stále skřípe. Manchester City přišel po třech po sobě jdoucích remízách Premier League, 2:2 na hřišti Arsenalu, 1:1 na hřišti Liverpoolu a překvapivě 0:0 doma se Stoke.

Na druhou stranu Chelsea přistupuje ke hře shora. Chelsea prohrála zápas s Crystal Palace minulou sezónu, 1. dubna, což se ukázalo jako jeden z triků dne ve fotbale. Ale malé kurzy na favorita se nevyplatí hrát, raději se pokusíme hrát na počet gólů, když se tým jako Chelsea střetne s malým týmem, jako je Crystal Palace, tým, který má v posledních čtyřech fázích 12 bodů a dokázal uniknout z sestupových míst. Chelsea má pro tento zápas kompletní tým. Conte může v tomto zápase použít ten nejlepší herní vzorec. Conte již v tomto zápase vyhrál nad Guardiolou 3:1 na Etihad Stadium 3. prosince 2016.

Jsou dva týmy, které dávají hodně gólů. Chelsea nastřílela ve 29 zápasech 60 branek a Manchester City 56 vstřelených branek. S hráči jako Hazard, Costa, Pedro na jedné straně, ale také s Aguerem, Sterlingem v Manchester City bude těžké se na tento zápas nezaregistrovat.
Když se podíváme na živá utkání z posledních sezón, určitě vybereme zápas s góly. Chelsea má výhodu vlastního hřiště, ale s Manchesterem City se předem nemůžete nazývat vítězem.


Moje předpověď je, že se zaregistrují více než 2,5 gólu. Cota 1,89 la Unibet.
Stojí za to vyzkoušet předpověď, že oba znamenají, kurz 1,68 na Unibet.