Kdy je v pořádku uzavírat sázky?, ty špatné nejsou způsobeny jen smůlou, jak rádi lžeme, ale také jinými faktory.

Orice parior trece prin momente mai bune si mai proaste la pariuri, cele proaste nefiind cauzate doar de ghinion, cum ne place noua sa ne mintim, ci si de alti factori.
 
Je dobře známo, že většina dobrých rozhodnutí se dělá, když máte jasnou mysl, což platí zejména v oblasti sázení nebo v jakékoli oblasti, kde používáte peníze. Proto byste před podáním sázky neměli být nikým a ničím rozptylováni, zvláště pokud podáváte živé sázky nebo sedíte u hry online pokeru, kde je třeba se rozhodovat vyrobeno rychle. Samozřejmě, teoreticky tento cíl zní dobře, ale praxe nás vždy bolí hlava.
 

thumb_592e9941de57c_1496226113.jpg
Zdroj fotografie: www.shutterstock.com
 

1. Analyzujte statistiky


Zaměření na sportovní sázení je samozřejmě dobré uzavírat sázky po prostudování statistik dané hry. Je zřejmé, že když to říkáme, máme na mysli statistiky týkající se sázky, kterou bychom chtěli uzavřít, a nikoli všechny aspekty. Chceme-li si například vsadit na počet gólů, podíváme se na góly vstřelené příslušnými týmy doma, respektive venku, proti podobným soupeřům. Pokud si chceme vsadit na to, že určitý hráč dá gól, podíváme se na výkon, který podával v posledních zápasech a případně na počet vstřelených branek v poslední době týmem, za který hraje.
 

2. Nesázejte, když jste napjatí / unavení


Ale nejsou to jen statistiky, které by měly být zohledněny před podáním sázky. Mnoho hráčů říká, že sázení je způsob relaxace, ale pokud od nich chcete vyhrát, doporučil bych vám nebrat slova od slova. Závěrem lze říci, že byste neměli sázet, když jste napjatí nebo unavení, když se vrátíte domů z práce, střední školy, vysoké školy atd. . Pokud v takových situacích sázíte, je vysoká pravděpodobnost, že nebudete brát v úvahu alespoň jeden aspekt související se statistikami nebo hrozí, že hru vůbec neanalyzujete, a to pouze na základě slavného argumentu, že „tým X je lépe jako tým Y, takže nemůže uniknout vítězství ''.
 

3. Nesázejte na nervy


Další dobou, kdy byste se měli držet dál od sázení, je situace, kdy vás ovládnou nervy, ať už kvůli jiné dříve prohrané sázce nebo kvůli vzrušené diskusi s vaší přítelkyní nebo z jakéhokoli jiného důvodu. V těchto případech pravděpodobně nedáváte pozor, když sázíte a sázíte na vysoký kurz, pokud mluvíme o sportovním sázení nebo dorovnání jakékoli handy / pokusu o blaf, pokud mluvíme o pokeru. V každém případě je šance na výhru poměrně nízká, pokud budete čelit této náladě. Nejlepší v tu chvíli je zabývat se něčím zcela opačným než sázení, pomoci vám přemýšlet o možnosti sázky.
 

4. Nesázejte subjektivně


Často dochází k případům, kdy sázkaři sázejí na vítězství týmu/hráče jen proto, že je to jeho oblíbené. Toto uvažování není vůbec konstruktivní, zvláště pokud tým / hráč nezačne s první šancí v této konfrontaci. Bez ohledu na to, jak je vám ten tým nebo hráč drahý, konečný výsledek nemůžete nijak ovlivnit. Koneckonců, sázky se uzavírají nebo by se měly uzavírat myslí, ne srdcem.
 

5. Nesázejte na zotavení


To se nám zdá být největší chybou sázkařůmai mare greseala facuta de pariori, která vás může velmi rychle zruinovat. Když máte potíže se sázením, ať už jde o sport nebo poker, kurzy sázení se chaoticky zvyšují, někdy dokonce bez jakékoli logiky. Pokud jste měli štěstí napoprvé a vaše chaotická sázka byla vítězná, určitě nebudete mít stejné štěstí pokaždé a dříve nebo později zkrachujete, pokud budete pokračovat v chaotických sázkách na zotavení. V tomto případě musíte nahradit ztrátu, začít znovu a/nebo si dát pauzu od sázení.
 

6. Nesázejte na časovou krizi


Nezřídka před odjezdem někam sedíme u počítače/telefonu, abychom umístili jeden nebo více tiketů na daný den nebo dokonce zahráli živé sportovní sázení. Čím více času na vás tlačí, tím více máte tendenci procházet některé aspekty (statistiky zápasu), které se vám v tu chvíli nezdají zajímavé, ale ve skutečnosti jsou velmi užitečné. Budete volit sázky s vyšším smyslem pro zodpovědnost, pokud vás netlačí čas a budete hru analyzovat jako skutečný profesionál.
 

7. Vsaďte si na zápasy, které můžete sledovat


Tento poslední bod se týká především live sázení. Šance na výhru živé sázky se zvýší, pokud jste daný zápas sledovali alespoň posledních 15-20 minut. Během této doby si všimnete, jakým směrem se hra ubírá a jistě najdete alespoň jednu sázku, kterou považujete za vítěznou.

Bookmaker, který těží z bohaté nabídky v oblasti live sázení >>>
 
Závěrem lze říci, že sázky nelze uzavírat kdykoli, pouze když máte dobrou náladu. Také by vás nikdo a nic nemělo obtěžovat / rozptylovat od sázkové činnosti.