Které týmy dosáhnou finále Eura 2016?

Čeká nás mimořádně zajímavé mistrovství Evropy díky systému zavedenému ty UEFA. Máme tedy 6 skupin a spolu s prvními dvěma týmy z každé skupiny se nejlepší 4 týmy ze třetího místa kvalifikují jako osmé.

 

Letos jsou velkými favority jsou Německo a Francie. Německo je mistrem světa a jedním z nejlépe navařených národních týmů současnosti, zatímco Francie je hostitelskou zemí a těží ze spousty mladých hráčů s obrovským potenciálem. Za těchto podmínek mají oba týmy největší šance bojovat o trofej ve finále soutěže. Sportingbet například vám nabízí kurz 12,00, pokud mezi nimi vsadíte na finále. Jaké jsou však silné a slabé stránky každého z nich?|| 536

 

Začněme Francií. Postupem času se konaly 3 závěrečné šestihranné turnaje. Z nich jediné, které Francouzi nevyhráli, bylo mistrovství světa 1938. Jinak vyhráli mistrovství Evropy 1984, ale i mistrovství světa 1998. Současný francouzský tým hodně spoléhá na rychlost svých hráčů a může být extrémně nebezpečný. fázi protiútoku. Jediným problémem týmu byl skandál s vydíráním, do kterého byl zapleten Karim Benzema. Didier Deschamps je ale trenér, který chce udržet jednotu skupiny, jednotu, kterou také vytvořil a útočníka Realu Madrid ze skupiny vyloučil. Zda bude nakonec vybrán, se teprve uvidí. Asi jeden z nejlepších popisů současné situace patřil trenéru Joachimu Lowovi. "Teď jsme jako boxer. Dáme pěsti, ale oni soupeře nevyřadí," řekl Low. Boky se zdají být slabinou Německa, což se potvrdilo zejména v zápase s Anglií a před týmy jako Francie by to mohlo stát mistry světa enormně.

 

Cat despre Germania, trebuie sa spunem ca, in ciuda coeziunii, campioana mondiala arata ca o echipa de batut. Probabil una dintre cele mai potrivite descrieri ale situatiei actuale i-a apartinut chiar antrenorului Joachim Low. "Suntem precum un boxer in acest moment. Dam pumni, dar acestia nu il fac knock-out pe adversar", a declarat Low. Flancurile par a fi slabiciunea Germaniei, fapt confirmat mai ales in meciul cu Anglia, iar in fata unor echipe precum cea a Frantei, acest lucru ar putea sa-i coste enorm pe campionii mondiali.

 

Francie a Německo je velký favorit, ale nesmíme zapomenout na další dva týmy s reálnými šancemi na postup do finále. Máme na mysli samozřejmě Španělsko a Anglii

 

Španělsko se naopak minulému mistrovství světa smálo a Vicente Del Bosque se teď nejspíš chce pomstít. Pravdou je, že tým je v podivné době, kdy se střídají generace. Veteráni začínají uvolňovat místo nováčkům a bylo to vidět na vývoji týmu během turnaje. Ale i tak byste měli vědět, že většina hráčů, kteří se zúčastní Eura 2016, byla ve španělském týmu v roce 2012, kdy ve finále porazili Itálii.

 

Ne Nakonec tu máme Anglii. "Anglie je deset let pozadu za Německem." Prohlášení nepatří žádnému zapálenému fanouškovi mistra světa, ale Royi Hodgsonovi, současnému trenérovi Anglie. Hodgson je na svém třetím finálovém turnaji na lavičce týmu a jeho prohlášení by mohlo anglickým fanouškům dodat naději. Německá fotbalová reprezentace, která před dvěma lety vyhrála mistrovství světa, byla dlouhodobým projektem. Pokud Anglie použije stejný recept, mohla by mít podobné úspěchy. Euro 2016 ale pravděpodobně nebude dobou, kdy Dier, Kane, Vardy a Alli skutečně zazáří.