Jaký je nejlepší money management?

Un lucru esential pentru a reusi in pariuri este acela de a avea un money management bun. Nu putini sunt insa cei ce nu au auzit de money management sau care nu ii dau importanta cuvenita, ajungand, de cele mai multe ori, sa isi piarda repede banca de start.
 
Ve světě sportovního sázení je pojem money management ekvivalentem způsobu, jakým rozdělujeme peníze z banky, abychom dosáhli zisku, když ne krátkodobě, tak střednědobě a dlouhodobě. Prvním krokem k tomu, aby byl money management úspěšný, je založení startovací banky, ale také částky, kterou chceme vsadit, v závislosti na důvěře, kterou v tuto sázku máme, ale také v závislosti na kvótě. V ideálním případě byste měli při uzavírání sázky zvážit tyto dva faktory.
 
Těžko říct, který je nejlepší money management, ale níže vám nabídneme variantu, že pokud ji použijete, je téměř nemožné nevidět, jak se výsledky zlepší.
 
Řekněme, že částku 1 600 Kčpřidělíme sportovní sázkové kanceláři. Doporučujeme dům Admiral (klikněte zde pro recenzi), nabízí 100% registrační bonus až do 800 Kč, bonus, který získáte, jakmile provedete vklad . Takže s tímto bonusem získaným od Admirála máte nyní 1 600 Kč. Rozdělte tuto banku na 4 minibanky. Pro ty, kteří mají hodně trpělivosti, disciplíny, ale i času, lze tu minibanku 400 Kčrozdělit i na 4 podminibanky, nebo jak to nazvat, po 100 Kč. Naším cílem je „proměnit“ těch 100 Kčna 400 Kč. K dosažení tohoto cíle lze použít různé strategie, jako je Martingale, D’Alembert, Fibonacci atd. Chcete-li zjistit, jaké jsou nejpoužívanější sázkové strategie, ale také jejich mechanismus, zveme vás, abyste se podívali na tuto stránku. Pokud se necítíte příliš inspirováni a nevíte, které zápasy si vybrat, zveme vás k návštěvě sekce tiket dne.
 
Dále použijeme všechny zbývající 4 dílčí lavičky, i když bylo cíle dosaženo z prvního kroku. Pokud se tak stalo, tím lépe. Řekněme, že ze 4 kroků byly úspěšně dokončeny dva, což je dokonale dosažitelné, pokud bereme sázky vážně. To znamená, že nyní máme minibanku v hodnotě 600 Kč. Doporučujeme vám tuto částku vybrat, abyste nebyli později v pokušení uzavírat sázky za použití části těchto peněz. Můžete tak učinit pouze v případě, že jste splnili podmínky registrace registračního bonusu, což je v praxi formalita vzhledem k vaší aktivitě na dané stránce. Abychom vám to usnadnili s tolika výpočty, doporučujeme také vytvořit diagram v tabulce Excel, což by nebylo špatné, kdyby byly nalezeny všechny vámi uzavřené sázky.
 
Vrátíme-li se k našemu cíli, zbývají 3 minibanky. Pokud v každém provedete dva kroky, jako ve výše uvedeném příkladu, bude nakonec každá ze 4 minibank, které máte výše, stát 600 Kč. To znamená celkem 2 400 Kč, trojnásobek částky investované z vlastní kapsy.
 
Samozřejmě existují i ​​další možnosti hospodaření s penězi. Jeden z nich říká umístit určité procento, které zpravidla nepřesahuje 5% z celkového počtu bank. Samozřejmě, pokud se vaše banka skládá z velkého množství a / nebo pokud je trpělivost jednou z vašich vlastností. V případě, že nemáte příliš trpělivosti, preferujete agresivní styl nebo pokud se vás nedotkne ztráta startovního banku, může toto procento vyskočit i o 20-25%. Další varianta money managementu říká nahradit výše uvedené procento určitou částkou. Pokud máte například celkový bank 1 000 Kča zvolíte tuto možnost, doporučujeme vám, aby sázka tiketu nepřesáhla 50 Kč. Samozřejmě to také závisí na kvótě nabízené pro danou akci. Ale pokud se nás zeptáte, který je nejlepší money management, určitě bychom zvolili první možnost zde prezentovanou.