Jaké jsou nejběžnější sázkové strategie

Inca de cand se inregistreaza la o anumita casa online, multi pariori urmeaza o anumita strategie, in speranta ca va fi cea castigatoare.

Na internetu můžete najít mnoho strategií, ale některé jsou méně účinné než jiné. Samozřejmě, že strategie je k ničemu, pokud nemáte inspiraci pro výběr vítězných sázek. Nejběžnější sázkové strategie se používají poněkud jednoduše, ale existují i ​​složitější, které se ukázaly jako účinné nejen v krátkodobém, ale i dlouhodobém horizontu.
 

Martingale


Strategie, o které snad všichni sázkaři slyšeli, se nazývá martingale, přináší zaručený zisk, ale problémem je množství peněz, které máme na účtu. Například Bill Gates by neměl problém se ziskem. Tato strategie zahrnuje sázku na minimální kurz 2,00, sázka v prvním kroku musí být malá. S každým prohraným krokem se vklad zdvojnásobí, dokud není sázka vyhrána.

Aby byl zisk vyšší, měl by být i podíl co nejvyšší. Pokud je například sázka v prvním kroku 1 Kča kurz je 3,00, zisk v kroku 7 (pokud se sázka ukáže jako vítězná) bude 192-125 = 67 Kč, zatímco v případě kurz 2,00, pokud začnete od 1 Kč, v každém kroku je zisk pouze 1 Kč. Doporučuje se, aby tento kurz na tiketu byl složen z co nejmenšího počtu sázek nebo pokud možno pouze z jedné. Je to proto, že více událostí na tiketu snižuje šance na výhru, bez ohledu na to, jak malý je kurz. S událostí na tiketu jsou věci jednodušší, alespoň podle našeho názoru, protože musíte analyzovat pouze jeden zápas.
 

Fibonacci Sirul


Jednou z nejběžnějších strategií sázení je také Fibonacciho řetězec, strategie, která se používá zejména u zkušenějších sázkařů. Strunu objevil stejnojmenný italský matematik. Je to méně riskantní strategie než martingales, dokáže generovat docela dobrý zisk ani ne tak krátkodobě, ale zejména střednědobě a dlouhodobě. Řetězec začíná jednotkou a pokračuje čísly / číslicemi tvořenými součtem posledních dvou předchozích. Například 1 (+) 1 (+) 2 (+) 3 (+) 5 (+) 8 (+) 13 (+) 21 (+) 34 atd. Po 11 prohraných krocích je částka sázky 3 číslice, od té chvíle, v závislosti na vaší bance, začnou být věci nebezpečné.

Pravděpodobně se ptáte, co se stane v případě výhry. No, pokud se to stane, pak jste v pohodě. Pokud například vyhrajete v kroku 7 s celkovým kurzem 2,6, zisk bude 33,8 -33 = 0,8 lei. Pokud však po této vítězné sázce budete pokračovat krokem 7 a pokud máte další výhru v kroku 11 se stejným kurzem 2,6, zisk bude 231,4 - 212 = 19,4 lei. Z tohoto důvodu jsem již dříve uvedl, že při použití této strategie se zisk projeví zejména ve střednědobém a dlouhodobém horizontu. Když však máte pocit, že vše začíná být příliš riskantní, doporučujeme vám vrátit se k prvnímu kroku.
 

Snadné peníze


Milovníci pokeru mohou tuto strategii nazvat „all-in“, protože pokaždé, když vsadíte celý bank, abyste dosáhli zisku. Z tohoto důvodu působí název „strategie“ poněkud přehnaně. Obecně tuto metodu používají sázkaři s poměrně malou počáteční bankou v naději, že dostanou deset nebo dokonce sami sebe, ale na to musíte mít "železnou" trpělivost.

Categoria opusa acestor tip de pariori foloseste metoda Easy money cu o banca de start destul de mare, scopul fiind sa o dubleze, tripleze sau, daca vorbim de cineva cu destul sange rece si destula rabdare, chiar sa o inzeceasca. Fiind vorba de o banca mare, acei utilizatori nu vor dori sa riste foarte mult, cautand, in general, cote mai mici de 1.05. Poate veti rade, insa daca 30 pariuri cu o cota de 1.02, sa zicem, vor iesi castigatoare, banca de start fiind 1 000 Kč, banca finala va fi 1 811 Kč, ceea ce inseamna un profit de 811 Kč, riscurile fiind relativ mici.
 
Tyto, kromě toho, že se jedná o nejběžnější sázkové strategie, jsou také nejúčinnější. Strategie, které jsou poněkud známé, jsou D’Alembert, Kelly’s Criterion nebo Labouchere, ale nejsou tak účinné jako 3 zmíněné v tomto článku.
 
Nejlepší způsob, jak otestovat tyto strategie, aniž byste riskovali, je otevřít si účet u sázkové kanceláře a získat registrační bonus. Jistě, je třeba to zavést, ale můžete to zvládnout později, protože zavedení musí být provedeno za 30, 60 nebo dokonce 90 dní.


Správný online domov pro vyzkoušení jednoho, dvou nebo dokonce několik strategií je Maxbet (viz zde recenze), která nabízí maximum 2 000 Kčregistrační bonus před