Casa de pariuri Fortuna a lansat o noua platforma online

Pravděpodobně jste si již několik týdnů všimli, že jste navštívili Online stránky Fortuny, které tímto připraví příjemné překvapení. No, mohl jsem vidět překvapení od poloviny tohoto týdne, kdy Fortuna upravila platformu a změnila ji na platformu, která obsahuje více druhů sázek Násobitel podílu může zvýšit možný zisk na tiketu o určité procento. S typovým bonusem bohatší živá nabídka, sportovní zprávy, takže se později také objeví živé přenosy. V závislosti na zpětné vazbě od uživatelů se stránka může do 10. srpna změnit. Ako, Solo, Domino a Maxikombi, ale také nové typy bonusů, jako je multiplikátor šancí, Favorit plus, Expert a Lucky Loser. Sólo sázení je jedna sázka na tiket, Ako znamená tiket s minimálně dvěma událostmi a Domino a Maxikombi jsou systémové sázky, které umožňují progresivní sázku rozdělením tiketu do skupin, které budou vyhodnoceny samostatně. Rozdíl mezi posledními dvěma je založen na způsobu výpočtu výher. Pomocí funkce


Casa de pariuri Fortuna a lansat o noua platforma online, printre noutati numarandu-se si functiile “Pariu instant”, “Super bilet”, tipurile de pariu Ako, Solo, Domino si Maxikombi, dar si tipuri noi de bonusuri, cum ar fi Multiplicator de cota, Favorit plus, Expert si Lucky Loser. Pariul Solo reprezinta un singur pariu pe bilet, Ako inseamna un bilet cu minim doua evenimente, iar Domino si Maxikombi sunt pariuri tip sistem, care permit o pariere progresiva impartind biletul in grupuri care vor fi evaluate independent. Diferenta dintre ultimele doua este data de modul in care va fi calculat castigul.


5b5abe2f392c4_1532673583.png


Pariul instant este disponibil pe mobil, permitandu-ti sa plasezi pariuri single (singure pe bilet). Cu functia Super vstupenka můžete své akce uspořádat do skupin nebo je můžete velmi snadno odstranit, to lze provést pouze přidržením tlačítka myši.


Multiplicatorul de cota iti poate creste cu un anumit procent castigul posibil de pe bilet. Cu bonusul de tip "Oblíbený plus" můžete zvýšit své výhry na AKO tiketech (se dvěma a více sázkami). V typu bonusu „Expert“ vám Fortuna nabízí seznam zápasů, ze kterých si můžete vybrat minimálně 8, výhry jsou spojeny s mnoha bonusy. Nakonec typ bonusu | || 546 “Lucky Loser” iti ofera posibilitatea de a ti se returna un anumit procent din eventualul castig, chiar daca pariul nu e castigator.


Surprizele nu se termina insa aici, odata cu “imbracarea noilor haine” Fortuna lansand si un nou registrační bonus, bonus, který jistě přiláká mnoho sázkařů. Důvod k odhalení necháme na vás. Pokud je Fortuna zatím jednou z nejlepších sázkových kanceláří, může být nyní na prvním místě.


Vyzkoušejte novou platformu Fortuna a vyjádřete svůj názor >>>