Casa de pariuri Winmasters si-a imbunatatit platforma

Sázkové kanceláře po předchozích měsících 888sport || || 530 si Sportingbet provedla některé změny na webu za účelem optimalizace online sázení, dnes je řada na online domě Winmasters. || | 533
 
Bylo to nutné ne nutně proto, že stará verze byla neatraktivní nebo nebezpečná, ale především proto, aby upoutala pozornost zákazníků a potenciálních uživatelů, kteří doufali, že tímto krokem vylosují vítěznou knihu. Protože přiznejme si to – většina uživatelů si nemyslí, že jejich Winmastery jsou dobré, i když ne. Domníváme se však, že mnozí dospěli k tomuto závěru z negativních recenzí nalezených různými stranami, ale ne poté, co sami vstoupili na stránku. Pro objektivní recenzi sázkové kanceláře Winmasters vás zveme k přečtení tento článek.
 
Po návratu na novou platformu Winmasters stránka zastavila veškerou činnost ve 13:00 a bude funkční kolem 18:00. Skutečně, v 18:00 jsem se seznámil s novou platformou, poté web přešel do údržby, pravděpodobně kvůli nějakým úpravám, které bylo nutné provést. V důsledku tohoto významného upgradu softwaru společnost Winmasters zlepšila svá bezpečnostní nastavení, infrastrukturu a zásady ochrany osobních údajů. Jakmile bude tedy stránka dostupná, budete požádáni o změnu hesla. Když se přihlásíte do Winmasters pomocí svého účtu, objeví se nové okno s kroky, které je třeba provést ke změně hesla. Po přihlášení pomocí nového hesla bude chvíli trvat, než získáte přístup k informacím o svém účtu.
 


Skutečnost, že vás Winmasters požádá o změnu hesla, neznamená, že uživatelé, kteří mají účet, budou opět využívat uvítací nabídka 100 % až do výše 1 000 Kč. To proto, že uživatelské jméno zůstane stejné jako dříve. Na vašem účtu vlastně zůstane vše při starém, včetně výše peněz a probíhajících sázek, takže se nemusíte bát. Změna byla provedena s cílem zlepšit online bezpečnost, ale také rozhraní.
 
Za tu krátkou dobu, kterou jsem na webu strávil od změny rozhraní až po vstup na web do údržby, jsem si nestihl všimnout zlepšení nabídky nebo akcí, byl jsem velmi zvědavý, zda se jedná o něco takového nebo jen o zlepšení bezpečnostních služeb. V každém případě je každá změna k lepšímu příznivá a Winmasters si k tomuto upgradu zaslouží gratulaci.