Castiga 2 500 euro la Turul Frantei

Milovníci cyklistiky netrpělivě očekávali začátek nového ročníku Tour de Francie, nejvýznamnější cyklistická událost roku. Co byste ale řekli, kromě sledování všech etap přes Eurosport, vyhrát voucher v hodnotě 2 500 eur, ale také mnoho dalších cen, z nichž některé se rozdávají denně? Akce sázkové kanceláře Fortuna trvá do 23. července do 22:00.
 

thumb_595b3bcd18d62_1499151309.png
 
Abyste se mohli zúčastnit online propagace (té, ve které se uděluje hlavní cena), musíte zadat svůj CNP do příslušné sekce na webu. Potom napište sérii vstupenek umístěných v sousedních agenturách (pokud je to možné a pokud je vstupenka nevýherní, s výběrem na Tour de France), série na ten lístek. Vstupenky umístěné online na webu Fortuna se automaticky zúčastní slosování. Minimální jednotlivá sázka / tiket online i offline je 5 lei. Na konci Tour de France proběhne losování, kterého se zúčastní všechny nevýherní sázky, po kterém bude určen výherce voucheru. Nevýherní sázka je remízový tiket
 
  • Dvojité šance, pokud hrajete v agenturách

Pokud zahrajete sázku / tiket obsahující výběr z Tour de France jak na online platformě, tak v offline agenturách Fortuna a ukáže se, že není výherní, získáte ve slosování dvojnásobný počet tiketů. Aby byly platné, musíte přidat sérii nevýherních tiketů hraných v agenturách na stránce promo akce.
 
Pokud máte například 10 výherních tiketů online a 10 tiketů offline, získáte (10 + 10) * 2 = 40 šancí na slosování. Na druhou stranu, pokud budete hrát pouze online nebo offline, budete mít pouze 10 šancí.
 
  • Ocenění
 
  • Agenti

Losování bude probíhat online i offline v agenturách uvedených na obrázku níže. Jak je vidět, v každé etapě Tour de France se Fortuna Caravan přesouvá do jiné agentury. Proto v ten den pro slosování budou platné pouze vstupenky hrané v této agentuře s výběrem na Tour de France, jak výhra, tak výhra nebo čekání. Zohledněny budou i vstupenky z předchozích dnů s výběrem na Tour de France. nevýherní losy s výběrem na Turbo 6, loterie nebo psí dostihy se budou losovat také.
 
595b3c03b4649_1499151363.png
 
Losování proběhne na konci dne v sázkové kanceláři uvedené na obrázku a udělí 26 cen. Nejšťastnější vyhraje žluté tričko a láhev šampaňského, místa 2-6 získají čepici, místa 7-16 láhev vody, ti, kteří se nacházejí na místech 17-26, získají vstupenku s trojnásobnou šancí na výhru na slosování o poukázku v hodnotě 2 500 eur.
 
  • Online

Toto slosování proběhne 24. července, přičemž šťastný výherce obdrží poukaz, který lze uplatnit ve specializované prodejně (pravděpodobně se sportovním zbožím). Kromě tohoto voucheru budou uděleny ještě 3 ceny. Takže druhé losování obdrží žluté tričko, třetí zelené tričko a čtvrté s puntíky.