Castiga cu 50% mai mult la pariurile pe Australian Open

Pokud jste tenisový fanoušek, určitě vás láká představa vsadila v těchto dnech na Australian Open, první grandslam tohoto roku. Vzhledem k tomu, že se každý den bavíme o mnoha zápasech, pravděpodobně jste se ne jen jednou setkali s velkým kurzem, který vás zaujal a který jste chtěli umístit s vysokým vkladem, abyste získali vyšší výhru. Jediný rozum vám říkal, abyste vsadili malou sázku, vzhledem k tomu, že mluvíme o vysoké sázce, kde rizika prohry nejsou malá. Ale s pomocí promo akce sázkové kanceláře Admirál můžete získat konzistentnější výhru se stejným vkladem, než kdybyste sázeli na webu se skutečnými kurzy.


Ce trebuie facut?


Každý zákazník online domu Admiral, ať už nový nebo starý, má nárok na propagaci. Pokud tedy vsadíte na turnaj Australian Open a je „zelený“, kromě výhry ze skutečného kurzu získáte polovinu výhry funkcí „Profit Boost“, kterou lze aktivovat na kdykoliv. chtít. Pokud například vsadíte 50 lei na kurz 3,00, získáte kromě 150 lei získaných v případě, že sázka vyhraje, což odpovídá kurzu na stránce, dalších 75 lei. Jinými slovy, z kurzu 3,00 se stane kurz 4,5.


5a60e67f64ef1_1516299903.jpg


Jednou za celý turnaj, který končí 28. ledna, můžete vyhrát o 50 % více na sázkách na Australian Open. Příležitost k takové výsadě nebudete mít ani v případě, že vaše první sázka pomocí funkce „Profit Boost“ nebude výherní. Můžete si vybrat jednu sázku nebo tiket s několika výběry, vše z Australian Open, ať už mluvíme o mužské, ženské nebo čtyřhře. Neexistuje žádný minimální kurz, místo toho je maximální sázka, kterou lze umístit, 100 lei a maximální výhra vyplývající z „Profit Boost“ je 500 lei. Jakýkoli podíl, který přesáhne 100 lei, bude vyplacen podle aktuální kvóty na webu. Možnost Vyplatit nemůžete použít pro sázku / tiket podaný s "Profit Boost".


O odměně


Pokud chcete maximálně využít „Profit Boost“ a získat extra zisk 500 lei, měli byste umístit 100 Kčna tiket s celkovým podílem z 10,0. Říkáme „na tiket“, protože věříme, že nikdo by neriskoval uzavření jediné sázky s kurzem 10,0. Nejlepší na tom je, že jakýkoli další výdělek bude připsán v hotovosti, bez podmínek obratu.


Shrnutí


· Pokud nemáte účet Admiral, vytvořte si jej zde

· Pomocí možnosti „Navýšení zisku“, platné pouze u sázek z Australian Open vám kromě běžného podílu na stránce Admiral nabízí 50 % z celkové výhry, ve formě hotovosti

· Možnost lze využít pro jednotlivou sázku nebo za vícenásobný tiket

· Maximální sázka je 100 lei a maximální dodatečná výhra je 500 lei

· Možnost platí pouze jednou do konce turnaje || | 543


Maximizeaza-ti castigurile cu optiunea “Profit  Boost”