Vyhraje Gaviria 12. etapu Tour of Italy?

Sprinterské týmy rozhodně udělají vše pro to, aby tuto etapu nevynechaly, protože je to jedna z posledních šancí sprinterů na tomto turné. Hlavním favoritem podle názoru bookmakera je Kolumbijec Fernando Gaviria z Quick Step s kurzem 2,75, následovaný téměř s kurzem 3,00 Australanem Calebem Ewanem z Orica. Očekává se boj o vítězství mezi oběma. Možná by s malou šancí byli další dva mladí lidé, Sam Bennett z Bory a Jakub Mareczko z Willier Triestina. Malou šanci by samozřejmě měl zkušený Andre Greipel, ale bylo vidět, že s mládeží už rovnocenně bojovat neumí. Budu sázet na úspěch Gavirii, který už vyhrál dvě etapy a v posledním sprintu sice skončil na 2. místě za Ewanem, ale kolumbijský sprint vypadal mnohem lépe, ale byl daleko za ním. Očekávám, že teď tuto chybu neudělá a bude s Ewanem, až začne sprint.

Gaviria vyhrává 12. etapu @ 2,75 unibet

Gaviria vs Greipel> 1 @ 1,55 unibet

- jak jsem řekl výše, považuji Gaviriu v tuto chvíli za nejzdatnějšího a vidím ho přicházet minimálně na pódium. Místo toho by měl být Greipel rád, když chytí poslední stupínek na stupních vítězů. Je pravda, že Němec také vyhrál etapu, ale od té doby neměl před mladými žádnou šanci || || 539

Savitskiy v Ventoso > 1 @ 1,45 netbet || | 541
- Savitskiy este sprinterul celor de la Gazprom, echipa ce are nevoie de orice punct. Nu are rusul prea multe sanse la victorie sau podium, insa un top 10 la limita ar putea prinde. Sau oricum ma astept sa vina in zona locului 10. De cealalta parte Ventoso a ajuns la BMC, insa el niciodata nu a fost un sprinter bun pentru etapele cum e cea de azi. Lui ii trebuie un final usor in urcare. Plus ca i-a cam trecut demult vremea. Cel mai bun loc al sau in acest tur este locul 29 din prima etapa.

Barbin vs Tratnik> 1 @ 1,74 netbet
- Ital Enrico Barbin je sprinterem Bardianiho v tomto turné. Měl být vystřelovačem Ruffoniho, ale těsně před startem závodu Kolem Itálie byl suspendován kvůli dopingu. Takže Barbin udělal maximum, měl umístění ve sprintu v top 20, ale nikdy v top 10. Ale je to nejlepší sprint v týmu a každý bod je důležitý. Místo toho je Tratnik z CCC, kde více sprintuje Simone Ponzi. Tratnik má v Messině 14. místo, ale jinak se v první stovce chytal jen zřídka.