Castiga mai mult cu pariurile din Liga I

Do zahájení 101. ročníku I. ligy zbývá několik hodin. o kterých jsme přesvědčeni, že mnoho sázkových kanceláří bude prezentovat stále atraktivnější akce. Sezónu zahájí mistr CFR Cluj, který přijme návštěvu Botosani. Bez ohledu na to, zda tento zápas vezmete v úvahu, nebo ne, pokud v této fázi Ligy I a v každé následující uzavřete 3 sázky na domovské stránce Unibet online, vaše případná výhra se zvýší o 30 %.


5b516e48dc48a_1532063304.png


Co Musím udělat? Jednoduše si vyberte 3 výběry ze 3 zápasů, které se v této fázi odehrají v I. lize. Výběry na tiketu musí být předživé i živé, každý musí mít minimální kvótu 1,2. Maximální sázka takového tiketu je 150 lei, minimální 10 lei a maximální bonus 5 000 lei.

Toti utilizatorii Unibet sunt eligibili la promotie, pentru a participa netrebuind sa optezi nicaieri, ci doar sa pariezi. Pur si simplu, alege 3 selectii din 3 meciuri care se desfasoara in Liga I in respectiva etapa. Selectiile de pe bilet trebuie pot fi atat pre-live, cat si live, fiecare trebuind sa aiba cota minima 1.2. Miza maxima a unui astfel de bilet este de 150 lei, cea minima 10 lei, iar bonusul maxim 5 000 lei.


O odměně

Pokud vás nabídka zaujala, vyhrajete více se sázkami na ligu I, pokud je tiket vítězný. Bonus je 30 % z celkové částky. Jinými slovy, vyhrajete o 30 % více, přičemž bonus je hotovost, nemusíte ho házet. Bonus můžete využít pouze jednou týdně. || Angličtina 535


Rezumat

  • Daca nu ai cont la Unibet creeaza-ti unul aici
  • Alcatuieste un bilet cu 3 selectii din Liga I
  • Minimální kurz každého výběru je 1,2, minimální sázka tiketu je 10 lei , a maximum je 150 lei
  • Pokud tiket vyhraje, získáte 30% peněžní bonus až do výše 5 000 lei


Využijte nabídku každého týdne >>>