Castiga mai mult la Netbet cu fiecare pariu in plus pe bilet

Pokud jste fanouškem umístění více zápasů na sázkový tiket , pak ideální způsob, jak to udělat, je Netbet.
 
Když to říkáme, nemáme na mysli jen skutečnost, že Netbet má velmi bohatou nabídku jak živě, tak předživě, ani to, že zde můžeme sledovat spoustu zápasů v přímém přenosu s pomocí platformy Netbet TV. Říkáme to, protože Netbet vám dá malý bonus k případné výhře, kde máte alespoň 3 zápasy na tiket, zápasů, které mohou být také z různých sportů.
 
Pro nárok na bonus však musí být dodrženy určité podmínky, a to že se musí jednat o fotbal, tenis, basketbal, lední hokej a baseball a minimální kvóta pro každou akci musí být 1,2. Pokud jde o fotbal, jsou způsobilé pouze některé šampionáty nebo meziklubové / mezistátní zápasy. Jedná se o Pohár afrických národů, přátelská utkání mezi zeměmi, Premier League (Anglie), Portugalská liga, Švýcarská liga, Argentinská liga (Primera Division), Anglický ligový pohár, Německý pohár, Portugalský pohár, Turecká liga, Rakouská liga, Anglický pohár, Bundesliga, Portugalský ligový pohár, Liga USA (MLS), Belgická liga, Německá druhá liga, Ruská liga, Mistrovství světa 2018, Kvalifikace na mistrovství světa 2018 – evropská zóna, Liga mistrů, Evropská liga , Serie A, Skotská liga, Copa America, Finská liga, Serie B, Skotský pohár, kvalifikace na mistrovství světa 2018 – Jižní Amerika, Dánská liga, Ligue 1, Italský pohár, La Liga, Liga I (Rumunsko), Liga II Anglie ( Championship), Ligue 2, Liga Japonska, Druhá divize, League 2 (Rumunsko), League One (Anglie), Francouzský pohár, Eredivisie (Nizozemsko), Španělský pohár, Belgický pohár, League Two (Anglie), Francouzský ligový pohár, Norsko liga, švédská liga, rumunský pohár, druhá liga Belgie, holandský pohár, řecká liga a řecký pohár. Zde jsou uvedeny všechny důležité soutěže, takže si je nemusíte všechny pamatovat.
 

thumb_590065b380cde_1493198259.png
 
Jak je vidět na obrázku výše, minimální počet událostí na tiket jsou 3, bonus činí 3 % z výhry. Maximální bonus je 50 %, který se uděluje za minimálně 13 správných událostí s podílem minimálně 1,2. Bonus bude udělen ve skutečných penězích, není vyžadováno převrácení. || Čeština: 547 Este important de spus ca doar pariurile pre-live sunt castigatoare, desi, sincer, nu stim cati dintre voi ati putea plasa minim 3 evenimente live pe un bilet.
 
Jakýkoli bonus, na který máte nárok, bude zapsán na herní tiket před jeho umístěním. Pokud je zápas zrušen, polovina vyhrává (podle určitých typů asijských sázek) sázka je dána kurzem 1,00, pokud je tiket vítězný, obdržíte bonus odpovídající počtu výběrů, na které nebyl kurz 1,00. Pokud máte například na výherním tiketu 7 výběrů, každý s minimálním kurzem 1,2, ale dva výběry s kurzem 1,00, bude bonus odpovídající tomu za 5 výběrů, tedy 8 %. Rovněž nebudou brány v úvahu tikety podané pomocí sázky zdarma ani sázky antepost (na vítěze šampionátu).