Castiga o parte din 60000 Kčcu un singur bilet

V neděli 11. února se odehraje dost fotbalových zápasů v top šampionáty z Evropy a víme, že většina sázkařů, ať už zkušených nebo začátečníků, raději sází na konečný výsledek. Na podporu tohoto typu sázkařů přichází online dům Unibet, který představuje turnaj s cenami v celkové výši 60 000 lei. Ty budou uděleny loterií. Poté vloží tiket obsahující 8 zápasů, všechny ve fotbale, které se budou hrát v neděli. Způsobilými ligami je 5 nejlepších (Premier League, La Liga, Bundesliga, Serie A a Ligue 1), plus Eredivisie (Nizozemsko), Pro League (Belgie), Superligaen (Dánsko) a Championship (druhá anglická liga). Všech 8 výběrů musí být umístěno na konečný výsledek zápasu (1X2). Přijímáme pouze tikety se zápasy před přímým přenosem, minimální sázka je 60 lei, neexistuje žádný minimální poplatek.


5a7f5743ec6cf_1518294851.jpg


Ce trebuie sa fac?


Promotia se adreseaza tuturor utilizatorilor Unibet, pentru a participa trebuind sa optezi la promotie din pagina acesteia. Plaseaza apoi un bilet care sa contina 8 partide, toate  din fotbal, care se vor disputa duminica. Ligile eligibile sunt cele 5 de top (Premier League, La Liga, Bundesliga, Serie A si Ligue 1), la care se adauga Eredivisie (Olanda), Pro League (Belgia), Superligaen (Danemarca) si Championship (liga a doua a Angliei). Toate cele 8 selectii trebuie plasate pe rezultatul final al meciului (1X2). Se accepta doar bilete cu meciuri pre-live, miza minima fiind 60 lei, neexistand cota minima.


O odměnách


můžete vyhrát podíl 60 000 Kčs jednotlivý tiket bez ohledu na to, zda je nebo není výherní. I když takových tiketů umístíte více, zúčastníte se slosování pouze jedním tiketem, takže všichni účastníci mají stejnou šanci na výhru.


Všechny ceny jsou hotovostní, bez podmínek. 100 uživatelů, kteří splní podmínky, bude oceněno, nejšťastnější bude vybrán 15 000 lei. Obyvatelé dalších dvou míst na stupních vítězů obdrží každý 6 000 lei, další dvě místa dostanou polovinu částky, kterou obsadil ten před nimi. Obyvatelé míst 6-10 obdrží 1200 lei, takže obsazení míst 11-20, 21-50, respektive 51-100 bude vybráno s polovinou částky, kterou vydělají ti před nimi. Losování proběhne 12. února, seznam výherců bude aktualizován na stránce akce. Peníze budou předány ve stejný den, ve 21:00.


Shrnutí


1. Zaregistrujte se na Unibet 9.–11. února 

2. Vyberte si promoakci na této stránce s názvem „Vyhrajte podíl ve výši 60 000 Kčse špičkovým evropským fotbalem“

3. Umístěte předživou vstupenku obsahující 8 zápasů z alespoň jednoho z výše uvedených šampionátů

4. Přijímají se pouze sázky na konečný výsledek (1X2), minimální sázka je 60 lei

5. Slosování se zúčastníte, i když je tiket výherní nebo ne

6. Prvních 100 losování bude uděleno, ceny budou uděleny v hotovosti, žádné požadavky na registraciŠtěstí může být v této promo akci na vaší straně