Castiga o vacanta in Fiji participand la jocuri slot

Kdo by nechtěl dovolenou na Fidži, zvlášť když je zdarma ? Prostřednictvím propagace online domova Unibet šťastný uživatel si bude moci vybrat dovolenou z 5 nabízených zážitků, včetně té na Fidži. Akce trvá do 8. dubna a na akci má nárok každý uživatel Unibet.


5ac0fb8a9f10a_1522596746.jpg


Co musím udělat? Chtěli byste mít svůj vlastní ostrov na Fidži? a vyberte si z 65 výherních automatů uvedených na stránce. Za 1 000 lei vsadíte na automaty během kteréhokoli dne, až do 8. dubna obdržíte los do tomboly. Počet vstupů, které můžete získat, není omezen. Pozor, 1000 lei musí být vyhozeno za jeden den (24 hodin), abyste získali lístek.


Cei care doresc sa participe trebuie sa acceseze pagina promotiei, intitulata “Ti-ar placea sa ai propria insula in Fiji?” si sa aleaga dintre cele 65 jocuri slot la care se face referire in pagina. Pentru 1 000 lei pariati la jocurile slot pe durata oricarei zile, pana pe 8 aprilie, vei primi o intrare la tragerea la sorti. Nu exista un numar limita de intrari pe care il poti obtine. Atentie, cei 1 000 lei trebuie rulati intr-o singura zi (24 ore) pentru a obtine biletul. 


O odměnách


Vyhrajte dovolenou na Fidži účastí ve výherních automatech, ale nejen to, losování proběhne 10. dubna. Šťastný výherce si bude moci vybrat z 5 destinací poskytovaných Unibetem. Jde o výlet na ostrov Vamizi, projížďku na jachtě v Karibiku, večeři uvnitř sopky na Islandu, stavbu domu na stromě na ostrově Fidži nebo safari v Keni a na Seychelách. Samozřejmě vám budou poskytnuta různá zařízení v závislosti na zvoleném balíčku, včetně peněz na útratu. Všechna tato zařízení jsou součástí balíčku, aniž byste za ně museli platit. Zůstanete 10 nocí na Fidži, 6 nocí v Keni a na Seychelách a 7 nocí v dalších 3 destinacích. Na výlet nepojedete sami, ale minimálně s jedním člověkem. Více o zařízeních obsažených v každém balíčku se dozvíte, když přejdete na stránku promo akce.


Shrnutí


·         Daca nu ai cont la Unibet creeaza-ti unul aici

· Vyberte si z 65 výherních automatů uvedených na stránce akce “Chtěli byste mít svůj vlastní ostrov na Fidži?”

· Za každých 1 000 lei, které uběhnete za 24 hodin, až do 8. dubna, získáte lístek do tomboly

· Výherce ceny bude určen 10. dubna, může si vybrat z 5 balíčků


Vy sami můžete být šťastným výhercem