Vyhraje Pinot 14. kolo Gira? || Angličtina 517

Sambata de la ora 14:40 incepe etapa a 14-a din Turul Italiei 2017. Va fi o etapa scurta, doar 131km si care va pune probleme ciclistilor abia la final cand avem catararea de la Oropa. Pana acolo traseul este plat. Nici catararea finala nu e una spectaculoasa. Poate doar ultimii 6km cand panta medie e undeva la 8%, insa si acolo alterneaza zonele de 9-10% cu cele de 5-6%. Practic zone cu 7-8% nu prea exista.

Přestože se závěrečné stoupání nezdá příliš obtížné a jsou zde rozdíly, všeobecní favorité musí zaútočit na Toma Dumoulina, ale získat příliš mnoho času bude velmi obtížné. Řekl bych, že když zaberou 20-30 sekund, Quintana, Pinot a Nibali by měli být spokojeni. Favoritem bookmakerů je Nairo Quintana s kurzem 2,80, následuje Thibaut Pinot s kurzem 6,5 a Vincenzo Nibali s kurzem 13. Byl by to Adam Yates s kurzem 12, kdo má dobrý sprint. Není ale vyloučeno, že se dnes povede únik nebo útok cyklisty ze 7-12 míst před polovinou stoupání. Ale vsadím se na úspěch Pinotu. Na konci očekávám boj mezi favority, a protože stoupání není příliš obtížné, věřím, že Pinot bude v první skupině a ve sprintu bude nejlepší z těch v celkové klasifikaci.

Pinot vyhrává etapu 14-a @ 6,5 sportovní sázka

Pinot vs. Nibali> 1 @ 1,53 sportovní sázka

- Oba musí zaútočit, ale zatím jen Pinot ukázal, že je ve formě. Nibali ztratil na Blockhausu spoustu času a pouze pokud by ho Quintana a Pinot opustili, mohli by jet před nimi, ale nemyslím si, že by udělali tuto chybu. Ve sprintu je Pinot jasný nad Nibalim.

Hermans vs Monfort> 1 @ 1,72 sportovní sázka
- dva cyklisté, kteří doufají, že se dostanou do top 10, je to sice velmi těžké, ale žádné umístění v top 15 není velmi špatné. Ve vrchařích jsem na stejné úrovni, možná trochu navíc na Hermanse, který je mladší a který na tomto Giru ukázal lepší formu. Pak je Hermans lepší v čistém sprintu. || Česky: 546