Castiga un freebet pariind azi pe Liga I

Minulý týden první fáze play-off a play-out ligy I byl zrušen , to je naplánováno na víkend, kdy se počasí zdá mírnější, z meteorologického hlediska by neměly být žádné problémy. Vzhledem k prvnímu kolu sázková kancelář Betfair představuje promo akci, které jsem si nikdy předtím nevšiml, což je samozřejmě příznivé. Stručně řečeno, pokud uzavřeme sázky na dnešní zápasy ligy I, získáme bezplatnou sázku, na kterou můžeme tento víkend vsadit živě na tuto soutěž.


5aa27598a24e5_1520596376.jpg


Co musím udělat? || dnes v soutěži play-out se bude hrát mezi Botosani a Juventusem Bukurešť a začne v 18:00, zatímco to play-off začne ve 20:45 a odehraje se mezi CFR Cluj a CSM Iasi. Všichni uživatelé Betfair, ať už staří nebo noví, mají nárok na promo akci. Před uzavřením sázky se rozhodněte pro akci „Rumunsko Liga I“, kterou můžete vidět uprostřed stránky Sportovní sázky spolu s ostatními akcemi. Poté vložte jednu sázku na tiket na trhu sázkových kanceláří na jeden ze dvou dnešních zápasů, které se budou hrát v I. lize. Minimální sázka je 50 lei a minimální kurz je 1,4.


Meciul de azi din play-out se va disputa intre Botosani si Juventus Bucuresti si va incepe la ora 18:00, in vreme ce cel din play-off va debuta la 20:45 si va avea loc intre CFR Cluj si CSM Iasi. La promotie sunt eligibili toti utilizatorii Betfair, fie ei vechi sau noi. Inainte de a efectua vreun pariu, opteaza la promotia “Čeština Liga I”, pe care o poti zari centrata in pagina Sportsbook, impreuna cu celelalte promotii. Plaseaza apoi din piata Sportsbook un pariu singur pe bilet pe unul din cele doua meciuri de astazi care se vor disputa in Liga I. Miza minima este 50 lei, iar cota minima 1.4.


O hře odměna


Pokud splníte požadavek, ihned po vyřešení sázky obdržíte sázku zdarma v hodnotě 50 lei, bez ohledu na výsledek zápasu. Je zřejmé, že pokud jste uzavřeli svou sázku pomocí funkce Cash Out, nebudete mít nárok na propagaci. Nekvalifikujete se ani v případě, že po uskutečněné sázce bude sázka vrácena. Sázka zdarma musí být uzavřena na probíhající zápasy ligy I (živě), které se konají v sobotu a neděli.


Sázka zdarma vyprší za 48 hodin, takže pokud vsadíte na zápas mezi Botosani a Juventusem Bukurešť, nemůžete vsadit živou sázku se sázkou zdarma na zápas, který se bude konat v neděli počínaje ve 20:45. Sázka zdarma musí být také umístěna na trhu sázkových kanceláří bez dalších omezení. Ale nezapomeňte, že v případě vítězné sázky se nepřipisuje hodnota sázky zdarma (50 lei), ale pouze zisk


Souhrn


· Účet Betfair zaregistrujte se zde

· Vyberte si promo akci “Rumunsko Liga I”

· Vsaďte si na sázkové příležitosti na jeden ze dvou dnešních zápasů Ligy I || |

· Minimální sázka je 50 lei a minimální sázka je 1,4

· Obdržíte sázku zdarma ve výši 50 lei bez ohledu na to, zda je vámi podaná sázka vítězná či nikoli

· Bezplatnou sázku je nutné vsadit živě z trhu sázkových kanceláří na jeden ze zápasů v sobotu nebo neděli hraných v I. lize


Sázku zdarma obdržíte bez ohledu na výsledek vaší sázky