Castiga un freebet pariind pe mobil in etapa de Bundesliga

Tento víkend se odehraje 20. kolo Bundesligy. Pokud je Bayern Mnichov odtrženým lídrem, je rozdíl mezi druhou a desátou pozicí pouhé 4 body. Jako by kolo nebylo dostatečně zajímavé, bookmaker Sportingbet je ještě lákavější sázet, přičemž všichni uživatelé mají možnost získat sázku zdarma v hodnotě 20 lei. || 531


5a6b23b6510aa_1516970934.jpg


Ce trebuie sa fac?


Dupa cum spune si titlul, pariurile din Bundesliga pentru promotie nu trebuie plasate accesand internetul de pe calculator, ci de pe un dispozitiv mobil, fie ca este vorba despre aplicatia Sportingbet, care poate fi downloadata de pe site, fie ca vorbim despre pariuri din browserul telefonului mobil. Pentru a fi eligibil trebuie sa plasezi 4 pariuri simple, live si/sau pre-live, pe meciurile din Bundesliga din aceasta runda, pentru acelasi meci sau pentru meciuri diferite. Cota minima a unui pariu este 1.7, iar miza maxima 40 lei. 


O odměně


Vyhrajte sázku zdarma na svém mobilu ve fázi Bundesligy, která bude připsána ihned po skončení čtvrté hry způsobilé pro propagaci, ať už jsou sázky nebo nevyhrává. Bezplatnou sázku nezískáte pouze v případě, že neuzavřete sázky se skutečnými penězi, výběry budou zrušeny nebo pokud si v té době vyberete výhru prostřednictvím funkce Cash Out. Sázka zdarma je k dispozici po dobu 7 dnů od kreditu a lze ji uzavřít na jakoukoli sportovní sázku s jakýmkoliv kurzem. V případě výhry pomocí sázky zdarma nebude na váš účet připsána její hodnota, ale pouze zisk.


Souhrn


· Pokud ano nemáte účet Sportingbet vytvořte si jej zde

· Stáhněte si aplikaci Sportingbet nebo se přihlaste do svého mobilního prohlížeče

· Uzavřete alespoň 4 sázky z této fáze Bundesligy

·         Cota minima a fiecarui pariu este 1.7, iar miza maxima 40 lei

· Obdržíte sázku zdarma 20 lei bez ohledu na to, zda jsou sázky výherní

· Sázka zdarma musí být využita maximálně 7 dní od připsání


Vsaďte si tuto fázi na Sportingbet a užijte si sázku zdarma