Castiga un iPhone 7 si 1 500 lei garantat completand misiunea lunii

Velmi zajímavá akce, která jistě zaujme mnoho lidí se bude konat u sázkové kanceláře Winmasters.
 

thumb_58dc9b7cb44a4_1490852732.png

Proč to říkáme? Ze dvou důvodů. Za prvé, ceny budou uděleny, pokud dosáhnete určitého počtu bodů, nejdůležitější je, že tyto ceny se skládají z freebeturi od 200 lei až 1 500 lei, hodnota ceny závisí na počtu bodů, které nasbíráte do 3. května, posledního dne turnaje.
Abyste měli nárok na ceny, musíte provést alespoň 3 vklady po 200 lei, každý ve 3 různých týdnech, zadáním kódů WMIS1, WMIS2 a WMIS3. Za splnění tohoto povinného požadavku získáte 15 bodů. Winmasters vám nabízí dva způsoby sbírání bodů a můžete si vybrat oba, ne jen jeden. První z nich vám nabízí možnost vsadit si na 20 předem domluvených zápasů sázkovou kanceláří Winmasters. Toto je všech 8 zápasů čtvrtfinále Ligy mistrů, respektive Evropské ligy (kolo + odveta), CSU Craiova - Dinamo, Steaua - Dinamo, Neapol - Juventus a Dinamo - Steaua v poháru.a plasa pariuri pe 20 meciuri dinainte stabilite de casa de pariuri Winmasters. Acestea sunt toate cele 8 meciiuri din sferturile Champions League, respectiv Europa League (tur+retur), CSU Craiova – Dinamo, Steaua – Dinamo, Napoli – Juventus si Dinamo – Steaua din Cupa.
 
Za každou předživou sázku ve výši alespoň 40 lei podanou na jeden z těchto zápasů získáte jeden bod. Pokud umístíte tiket s několika zápasy vybranými Winmasters, rovněž v hodnotě alespoň 40 lei, přičemž každý výběr má kurz alespoň 1,35, získáte 3 body . Můžete podat tolik sázek, kolik chcete, jediným omezením je minimální kurz a minimální sázka.
 
Druhým způsobem, jak nasbírat body, je vsadit si před přímým přenosem a sám na minimální tiket 40 lei s minimálním kurzem 1,8 na všech 5 nejlepších lig v Evropě plus ligu 1. || | 551 Aici ne referim, desigur, la Premier League, La Liga, Bundesliga, Serie A si Ligue 1. Daca vei combina mai multe astfel de pariuri pe bilet, cota minima a unei selectii fiind 1.3, vei obtine 3 puncte.
 
Ceny se rozdělují následovně: pokud jste do 3. května nasbírali 50 až 65 bodů, obdržíte sázku zdarma ve výši 200 lei. Pokud jste nasbírali mezi 66 a 80 body, bude vám připsána sázka zdarma ve výši 300 lei. Pokud získáte mezi 81 a 100 body, získáte sázku zdarma ve výši 600 lei, zatímco pokud získáte více než 100 bodů, získáte sázku zdarma ve výši 1 500 lei. Sázky zdarma budou připsány 4. května a musí být uzavřeny do 7 dnů na jeden výběr s minimálním poplatkem 1,75 a maximálně 5,00. Bezplatnou sázku lze podat na jakýkoli fotbalový výběr, kromě handicapu a DNB (remíza se vrací). Je třeba říci, že pokud provedete výběr během kampaně, ztratíte 5 bodů a pokud provedete více výběrů, budete z promoakce vyloučeni.
 
Pokud sázky zdarma získá kdokoli, iPhone obdrží po losování, které proběhne 8. května. Toho se zúčastní všichni Rumuni kteří provedli 5 vkladů v různých týdnech, každý po 200 lei, s použitím kódů WMIS1, WMIS2, WMIS3, WMIS4 a WMIS5, ale které vůle a síť 10 vícenásobných tiketů obsahující výhradně zápasy, o kterých jsme mluvili (ty vybrané nebo z nejlepších šampionátů. Řekněme, že pokud provedete 5 vkladů, kromě vás obdrží 25 bodů za vstup do tomboly o iPhone.
 

Zúčastněte se měsíční mise a vyhrajte iPhone7 a až 1500 Kč!